Yardım Mi Güvenlik uygulaması kaldırmalı mıyım

ahm_tkaan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AHMET KAAN
Cihazım
Xiaomi Note 9
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.3 kararlı
Telefon Modeli
Mi note 9
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar telefonu alalı 1 ay oldu olacak her allahın günü kasıyor... Gerçekten yaşayan bilir telefon 4 yıl öncesinin ürünü gibi teknik bir hata olmadığı için servisin de ilgileneceğini düsünmüyorum. Biraz araştırma yaptım ve mi güvenlik uugulamasının arkaplanda çok yer kaplaması sonucu bu yaşanıyor. Güncelleştirmeleri geri aldığımız zaman telefon normale dönüyor ama kendi kendine geri güncelleniyor... Bu uygulamayı telefondan CMD ile kaldırsam ne olur ya da alternatif bir çözümü olan varsa buyrun lütfen iyi forumlar

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Arkadaşlar telefonu alalı 1 ay oldu olacak her allahın günü kasıyor... Gerçekten yaşayan bilir telefon 4 yıl öncesinin ürünü gibi teknik bir hata olmadığı için servisin de ilgileneceğini düsünmüyorum. Biraz araştırma yaptım ve mi güvenlik uugulamasının arkaplanda çok yer kaplaması sonucu bu yaşanıyor. Güncelleştirmeleri geri aldığımız zaman telefon normale dönüyor ama kendi kendine geri güncelleniyor... Bu uygulamayı telefondan CMD ile kaldırsam ne olur ya da alternatif bir çözümü olan varsa buyrun lütfen iyi forumlar
Hocam galiba cihazda pil problemini bu oluşturuyor ben de MIUI 11 e geri döndüğümde şarj bir süre iyi gitmişti ama arkada güncelleştirmeler olduğu için sanki ekran yiyor gibi saniye 0.20 mah tüketiyor

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Telefonunuzun yaptığı işlemlerin %80'i bu uygulamaya bağlı. Kaldırır iseniz bootloop olur muhtemelen. Olmazsa bile sürekli hata verecektir telefon

Oyla:

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Daha önce dondurmuştum, ama birçok uygulama ayarı güvenlik uygulamasından yapıldığı için tekrar çözmüştüm. Bootloop sorunu olmamıştı.

Oyla:

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Adb komutları ile kaldırırsan cihaz kısır döngüye girer. Cihazın içine gömülü bir uygulama silemezsin silsende dediğim gibi kısır döngüye girer cihaz

Oyla:

ahm_tkaan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AHMET KAAN
Cihazım
Xiaomi Note 9
Konular
2
Adb komutları ile kaldırırsan cihaz kısır döngüye girer. Cihazın içine gömülü bir uygulama silemezsin silsende dediğim gibi kısır döngüye girer cihaz
Peki sürüm düşürme şansım var mı miui 11 e dönme şansım falan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonunuzun yaptığı işlemlerin %80'i bu uygulamaya bağlı. Kaldırır iseniz bootloop olur muhtemelen. Olmazsa bile sürekli hata verecektir telefon
Peki alternatif bir çözüm var mıdır acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam galiba cihazda pil problemini bu oluşturuyor ben de MIUI 11 e geri döndüğümde şarj bir süre iyi gitmişti ama arkada güncelleştirmeler olduğu için sanki ekran yiyor gibi saniye 0.20 mah tüketiyor
Nasıl dönebilirim miui 11 e çok pişmanım yükselttiğim için

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Sırf Şu Kasmalar Yüzünden Redmi Note 9 satıp Note 8 aldı Kuzenim. Note 9 resmen işkence bir cihazmış elime aldığımda çok şaşırdım Kamerada donuyor. Ram desen 3 GB Normalde 64 GB hafızaya 4GB olması lazım ken bu cihazda 3 GB ram var. Üst model değilde sanki düşük model olmuş note 8 e göre tavsiyem hemen cihazı değiştirmeniz olcaktır. Bu cihaz düzelmez hocam. Mediatek işlemcinin de en ucuzunu koymuşlar. Note 8 pro gibi işlemci olsaydı iyi bir cihaz olabilirdi.

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
bizzat kendim denedim sürekli bir şeyin durmasıyla ilgili hatalar veriyor telefon hiçbir şeye giremiyorsunuz. telefonu sıfırlamak zorunda kalmıştım. yapacak bir şey yok maalesef.

Oyla:
Üst Alt