Yardım mi flash tool???*

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Winrardan calistirmayiniz normal klasöre cikarip çalıştırınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mi flash tool 2016.04 sürümünü kullanmanız tavsiyemdir . Eğer hala hata alırsanız bir bilgi işlemci olarak size teamwiever üzerinden ücretsiz yardımcı olurum forumun vizyonudur üye memnuniyeti gerekeni yaparız .iyi forumlar
Aslında bugün bi admin yardımıyla teamwier bağlantı sağladık çok şükür dedim demesine de bağlantı koptu ve mitool indirmem yarıda kaldı bundan önceki sorularım için üzgünüm bilgisayarıma 32 bitliği indirmişim 'benhmu' kardeşimiz sayesinde 64 bitliği indirdim flash ladıktan ve işim bittikten sonra buraya yazcam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam siz o telefonu direk çöpe atın veya ihtiyacı olan birine verin. Eski konularınıza ve mesajlarınıza da baktım aleti bozmak, kullanılmaz hale getirmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Yazık cihaza ya rehberleri okuyarak işlem yapın ya da bir garibe verin mutlu olsun.
Doğdumuzda usta değildik ya

Son düzenleme:

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Hocam siz o telefonu direk çöpe atın veya ihtiyacı olan birine verin. Eski konularınıza ve mesajlarınıza da baktım aleti bozmak, kullanılmaz hale getirmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Yazık cihaza ya rehberleri okuyarak işlem yapın ya da bir garibe verin mutlu olsun.
Flashladım.

Üst Alt