Yardım Mi Flash Tool ile global rom attım telefon açılmıyor

hüseyinasdf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdfasdfasd
Cihazım
fasdfasdfasd
Konular
2
arkadaşlar telefondan çok anlamıyorum ,ancak telefonum yurt dısından geldi ve imei atıldı bundan sonra telefon otomatik olarak güncellenmiyordu ama ben yine de denemek istedim telefona 13 sürümünü indirmeye başladım. güncelleme inip kurulmaya başlayınca telefon recovery modda gecti reboot sytem desem de hep main menüye geliyor biraz araştırınca room yüklersem sorun düzelir denildiginden, telefona uygun room telefona fash tool ile fastboot roomu sorunsuz hatasız bir şekilde kurdum ama şuan şöyle bir sorun oldu artık telefon hani yeni telefon aldıgımızda gelen kurulum ekranına kadar geliyor sonra recovery ekranına dönüyor yani 2-3 sn likde olsa kurulum ekranını görebildim şimdi telefono bir kenara bıraktım ve kendi kendine sistemi baştan başlatıyor anlam veremedim yazılımsal bir hata mı var donanımsal mı mi 11 lite 4g kullanıyorum sorun neyden kaynaklanıyor olabilir

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
modem yükleyin forumda konuları mevcut arama bölümünü kullanın..

hüseyinasdf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdfasdfasd
Cihazım
fasdfasdfasd
Konular
2
teşekkürr ederim hocam dünden beri arıyorum şuan fark ettim böyle bir şey oldugunu

Buraks40

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
arkadaşlar telefondan çok anlamıyorum ,ancak telefonum yurt dısından geldi ve imei atıldı bundan sonra telefon otomatik olarak güncellenmiyordu ama ben yine de denemek istedim telefona 13 sürümünü indirmeye başladım. güncelleme inip kurulmaya başlayınca telefon recovery modda gecti reboot sytem desem de hep main menüye geliyor biraz araştırınca room yüklersem sorun düzelir denildiginden, telefona uygun room telefona fash tool ile fastboot roomu sorunsuz hatasız bir şekilde kurdum ama şuan şöyle bir sorun oldu artık telefon hani yeni telefon aldıgımızda gelen kurulum ekranına kadar geliyor sonra recovery ekranına dönüyor yani 2-3 sn likde olsa kurulum ekranını görebildim şimdi telefono bir kenara bıraktım ve kendi kendine sistemi baştan başlatıyor anlam veremedim yazılımsal bir hata mı var donanımsal mı mi 11 lite 4g kullanıyorum sorun neyden kaynaklanıyor olabilir
Hocam merhaba sorunu çözdünüz mu benim de öyle sorunum var ortada kaldı tel yardımcı olur musunuz

Zeus41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rahmi
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7

TalhaKaptan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Mi 9T
Konular
46
bootloader kapalıysa nasıl yapabiliriz

SametC

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet Çelik
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
3
bootloader açık bende, modem atmayı denedim ama gene de çözemedim. sorunu çözen var mı ?

Üst Alt