Rehber Mi Flash Tool ile Fastboot Rom Kurulumu

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
arkadaşlar BL kilidi kapatmadan fastboot rom atma konusunda hangi seçenek tıklanıyor veya kaldırılıyordu? Uzun zaman oldu kullanmayalaı BL kapanmasın istiyorum. Teşekkürler
Clean all sececeksiniz veya asagidaki cmd yontemi ile yukleyebilirsiniz. Asagidaki yontem risksiz bl kilidi kapanmasi gibi bir durum soz konusu olmuyor.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

CanKuzen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
RN8
Konular
3
Teşkkürler. Hellas rom tercih pil/performans vs ne açıdan iyidir. Cihaz Lavender
Clean all sececeksiniz veya asagidaki cmd yontemi ile yukleyebilirsiniz. Asagidaki yontem risksiz bl kilidi kapanmasi gibi bir durum soz konusu olmuyor.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Teşkkürler. Hellas rom tercih pil/performans vs ne açıdan iyidir. Cihaz Lavender
Rica ederim. Custom romlar genel olarak stock romlardan stabildir. Stock romlarin arindirilmis halidir. Pil olarak diger stock ve custom romlara gore daha iyi gibi bana gore. Kendi cihaziniza uygun custom rom varsa kullanici yorumlarina bakarak ve kullanarak gozlemlemeniz lazim.

cagdas88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cagdas
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Merhabalar arkadaşlar. Ben bugün yapmayı denedim herhangi bir hata yaptığımı da düşünmüyorum. Şuan hala yükleniyor. Ama sıkıntı şurada ki aşırı uzun sürdü. Şuan hala yükleniyor ve 4200s civarlarında. O yeşil alan doldu fakat sayı ilerlemeye devam ediyor anlayacağınız. Neden bu kadar uzun sürüyor bana yardımcı olur musunuz?
merhaba sorunu nasıl çözdünüz

kaan12311

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
0
beyelr ben bişi yüklerkene kapama tuşuyla ses açma tuşuna bastım kod yazarkene ve telefon sanırım çöktü garantisi yok ve telefon açılıo ekran yok twpr ye gitmeye çalışıom gitmio fasst boot açmaaya çalışıom gine ekran yok siyah ekranda kaldı düşmedi kırılmadı ne yapmalıyım siyah eranda kaldı

Üst Alt