Yardım Mi Flash (Kafayı yemek üzereyim)

Conqueror26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Merhaba Migros'tan aldığım Mi 8'imin güncelleme almaması üzerine zerre anlamadığım bir konu olan global roma geçiş için sabahtan beri uğraşıyorum lütfen yardım edin. Mi Flash uygulamasını yükledim ama zipten çıkardığım romu uygulama görmüyor. Daha görecek de telefona yükleyeceğim.. Nerde yanlış yapıyorum acaba rom masaüstünde zipten çıkmış duruyor. Browse kısmında masaüstünde yok. Başka klasöre attım orada da yok. Mi flashı yükledikten sonra Bilgisayarı mı baştan başlatmak falan lazım?

Edit:
procodertr

hocam uzaktan erişim ile sağolsun romu yükledi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese cevap ve yardımları için tekrar teşekkürler. İyi günler.

Son düzenleme:

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Telefonun BL kilidi açıkmı ? Ayrıca Sakın Flash Toolda Clean all and Lock Seçemeyin.

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Merhaba Migros'tan aldığım Mi 8'imin güncelleme almaması üzerine zerre anlamadığım bir konu olan global roma geçiş için sabahtan beri uğraşıyorum lütfen yardım edin. Mi Flash uygulamasını yükledim ama zipten çıkardığım romu uygulama görmüyor. Daha görecek de telefona yükleyeceğim.. Nerde yanlış yapıyorum acaba rom masaüstünde zipten çıkmış duruyor. Browse kısmında masaüstünde yok. Başka klasöre attım orada da yok. Mi flashı yükledikten sonra Bilgisayarı mı baştan başlatmak falan lazım?

Az sabret hocam stabil MIUI 10 yakında geliyor telefona
Hem zerre kadar diyorsun hem zorluyorsun sonrası hastalığa kadar gider demedi deme selametle

Oyla:

Conqueror26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Az sabret hocam stabil MIUI 10 yakında geliyor telefona
Hem zerre kadar diyorsun hem zorluyorsun sonrası hastalığa kadar gider demedi deme selametle

Hocam şunu globale çevirebilsem daha da ellemeyeceğim zaten. Rus romu falan neden böyle yapmışlar bilmiyorum. Bunu alınca eşime verdiğim Mi 6'u da Migros'tan aldım ama o her güncellemeyi aldı bu telefon takoz gibi kaldı.

Oyla:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
indirdiğiniz romu zipten çıkarmayacaksınız. Zip şeklinde görür program. Klasör olarak görmez

Oyla:

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
buyuk ihtimalle flash icin olan dosyayı degil de baska bir dosyayı indirdiniz.

Oyla:

Conqueror26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Konular
1
indirdiğiniz romu zipten çıkarmayacaksınız. Zip şeklinde görür program. Klasör olarak görmez

Zip'i de ayrı tutmuştum böyle bir şey olabilir diye. Siz dedikten sonra onu sildim masaüstüne tekrar zip dosyasını getirdim gene aynı. Bende select kısmı yok browse yazıyor sadece.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Team Viewer Varsa Yardımcı Olabilirim

Hocam teamwiver yok ama yükleyebilirim.

Oyla:
Üst Alt