Soru mi flash ile eu rom yüklenir mi

Aenss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Enes
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global 12.0.4
Telefon Modeli
redmi note 8
Bootloader Kilidi
Açık
redmi note 8 kullanıyorum daha önce rom yükledim ama birkaç kişi eu rom mi flash ile olmaz dedi var mı yapmanın bir yolu

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
Hocam birde büyük harfli başlık yazmak yasak.
3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MİUİ 11 EU ROM:

MİUİ 12 EU ROM:

Son düzenleme:
Oyla:

Aenss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Enes
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Hocam twrp ile yükliyeceksiniz yardımcı olabilirim.
Ben biliyorum aslında yüklemesini ama twrp ye girince install bölümünde saçma sapan rakam ve harflerden oluşan dosyalar geliyor format data ve wipe den 4 kutucuk işaretleyip silme işlemini yapınca pc telefonu görmüyor bu seferi flash ile global romu geri kurmak zorunda kalıyorum ne yaptıysam beceremedim

Oyla:

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
Ben biliyorum aslında yüklemesini ama twrp ye girince install bölümünde saçma sapan rakam ve harflerden oluşan dosyalar geliyor format data ve wipe den 4 kutucuk işaretleyip silme işlemini yapınca pc telefonu görmüyor bu seferi flash ile global romu geri kurmak zorunda kalıyorum ne yaptıysam beceremedim
Hocam twrp de sıkıntı var şuanda hangi romu kullanmaktasınız eğer global 12.4 yada 12.3 de iseniz kesinlikle miui11 e dönün o sürümde sıkıntı var twrp tarafından

Oyla:

Aenss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Enes
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Hocam twrp de sıkıntı var şuanda hangi romu kullanmaktasınız eğer global 12.3 de iseniz kesinlikle miui11 e dönün o sürümde sıkıntı var twrp tarafından
Evet 12.0.3 sürümünü kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam twrp de sıkıntı var şuanda hangi romu kullanmaktasınız eğer global 12.4 yada 12.3 de iseniz kesinlikle miui11 e dönün o sürümde sıkıntı var twrp tarafından
İsterseniz Instagram verin oradan konuşalım daha detaylı olur

Oyla:
Üst Alt