Video Mi Flash 64 Bit İle FastBoot Rom Yükleme (Video)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Zip dosyası hatalı inmiş olabilir,tekrar indirip deneyin..

Ne yaptıysam olmadı hocam, windows kaynaklı bi problem sanırım. Windows 10 yüklü pc den yükledim artık.

kalora06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Note9pro
Cihazım
Note9pro
Konular
1
Stoya S.a abi yıllarca iphone kullandım ilk defa android kullanıyorum . Aldığım cihaz Redmi note 9 pro global joyeuse cihaz . Boot kilitini telefoncu video atmıstı ona göre kaldırdım . Bir iki gün önce imeil işini halletti twrp kurarak yapmıs o yüzden telefona gelen v11.0.7.0 güncellemesi var . Benim sürüm v11.0.4.0 ayrıca bu telefoncu twrp kurmus lakin 9s twrp bende forumdan bütün hepsi ile uyumlu Miaotoll twrps kurdum . Lakin ben room root kullanan adam değilim bu yöntem ile sorunsuz cihazın imei gitmeden kurulum yaptımı twrp root falan gider ve ben orjinal direk telefon üzerinden gelen güncellemeri kurarım artım değilmi. Cevabını bekliyorum cahilligimi maruz gör.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Stoya S.a abi yıllarca iphone kullandım ilk defa android kullanıyorum . Aldığım cihaz Redmi note 9 pro global joyeuse cihaz . Boot kilitini telefoncu video atmıstı ona göre kaldırdım . Bir iki gün önce imeil işini halletti twrp kurarak yapmıs o yüzden telefona gelen v11.0.7.0 güncellemesi var . Benim sürüm v11.0.4.0 ayrıca bu telefoncu twrp kurmus lakin 9s twrp bende forumdan bütün hepsi ile uyumlu Miaotoll twrps kurdum . Lakin ben room root kullanan adam değilim bu yöntem ile sorunsuz cihazın imei gitmeden kurulum yaptımı twrp root falan gider ve ben orjinal direk telefon üzerinden gelen güncellemeri kurarım artım değilmi. Cevabını bekliyorum cahilligimi maruz gör.

Videoda anlattığım gibi BL kilidini kapatmayın rom yukledikten sonra twrp ve root kalkar ota üzerinden gelen güncellemeleri cihaz kendisi yükler.

Twrp olmadığı için cihaz içerisinden ve tuş yordamı ile reset atmayın yeterli....

kalora06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Note9pro
Cihazım
Note9pro
Konular
1
Stoya Hocam kurulumu yaptım sonunda böyle bi hata verdi yanlız şükür cihaz sorunsuz açıldı ve bütün her şeyimi kurdum sim imeil falan sorunsuz . Tek kafama takılan bu bu hata nedir önemli bişi mi .
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Stoya Hocam kurulumu yaptım sonunda böyle bi hata verdi yanlız şükür cihaz sorunsuz açıldı ve bütün her şeyimi kurdum sim imeil falan sorunsuz . Tek kafama takılan bu bu hata nedir önemli bişi mi .
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kuruldu ise sorun yok Yes~~
Konuda verilen sürümü deneyin bir dahakine...

marinmurat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
0
Merhaba benim cihaz mi 9t pro fastboot ekranında kaldı rom atıyorum mi flash ile olmuyor fastboot eror hatası veriyor

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba benim cihaz mi 9t pro fastboot ekranında kaldı rom atıyorum mi flash ile olmuyor fastboot eror hatası veriyor

Hata ekran görüntüsünü yükleyin, bakalım,bootloader kilit açık mı ?

Üst Alt