Uygulama Mi Fit 3.0 Güncellemesi Yayınlandı

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Android wear işletim sistemi kullanan ve bana göre android ekosisteminin en şık akıllı saatlerinden biri hocam ;)

Hocam benim de düşündüğüm, istediğim bir model. Tek aklıma takılan batarya süresi... Ne kadar gidiyor acaba? Yeterli oluyor mu?

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Hocam benim de düşündüğüm, istediğim bir model. Tek aklıma takılan batarya süresi... Ne kadar gidiyor acaba? Yeterli oluyor mu?
Sayın hocam kullanıma ve gelen arama/bildirim sayısına bağlı olarak batarya süresi değişkenlik gösteriyor ama benim cihaz 2-3 gün arası gidiyor. Güncelliğini yitirmesine rağmen yinede en şık akıllı saatlerin başında geliyor ;)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Sayın hocam kullanıma ve gelen arama/bildirim sayısına bağlı olarak batarya süresi değişkenlik gösteriyor ama benim cihaz 2-3 gün arası gidiyor. Güncelliğini yitirmesine rağmen yinede en şık akıllı saatlerin başında geliyor ;)

Akıllı saatlerde performans anlamında pek bir şey beklemiyorum zaten hocam. Temel işlevleri yerine getirsin yeterli olacaktır. İki temel kriterim var biri batarya süresi diğer ise şık durması ki bu cihaz her ikisini de karşılıyor gibi duruyor :)

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Akıllı saatlerde performans anlamında pek bir şey beklemiyorum zaten hocam. Temel işlevleri yerine getirsin yeterli olacaktır. İki temel kriterim var biri batarya süresi diğer ise şık durması ki bu cihaz her ikisini de karşılıyor gibi duruyor :)
Kesinlikle hocam hem çok şık hemde batarya süresi kafi aynı zamanda hızlı şarj oluyor ;)

firatgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen / Antrenör
Konular
5
Mi band 2 de uyku verisi göstermiyor nedense?
Cihazı 5 gün önce aldım, ben mi yapamıyorum anlamadım. Bir türlü uyku verisi alamıyorum
yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ilk günden bu yana uyku verilerinde hiç sıkıntı görmedim yalnız bilekliği biraz sıkı bağlamanız şart cihaz nabız ölçümü yapamadıgında saçmalayabiliyor.

Cokomoko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Mi5 prime
Konular
2
firatgunes
Nabız uyku yardımcısını açmam mı lazım hani öyle bir seçenek varya o bende kapalı.
Bir de nedense 1km üzeri mesafeyi senkronize edince mi fitte göstermiyor.
Uygulama ile saati senkronize ettikten sonra saatin eslestirmesini sonlandırıyor um acaba doğru mu yapıyorum?

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Hocam o cihazda güzel işini yapıyor artı olarak bildirimleri bileklikten okuyabiliyorsunuz. Tek eksisi yanı band 2 ye göre şarjının daha az gidiyor olması.

Üstadım bende 6 aydır kullanıyorum ama bildirimleri okumayı beceremedim nasıl yapıyorsunuz bende sadece bildirin geliyor detayını göstermiyor

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
iwown i6 hr (pro) mu kullanıyorsunuz? eğer öyleyse mesaj bildirim ayarlarından açıyorsunuz.
Eğer band 2 kullanıyorsanız bildirimleri okuma yok sadece caller id/sms ve uygulama bildirim simgelerini görebilirsiniz. " alıntı yaptığınız mesajda iwown i6 hr dan bahsediliyor ;) "

Son düzenleme:

qqwe55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Tok
Cihazım
MI8
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Şimdi kontrol ettim 3.0.1 son sürüm diyor ve gayet stabil çalışıyor yanlız benim mi fit uygulaması İngilizce selametle
Uygulamayı nereden indirdiniz ingilizce olarak SMS ve arama adı için ingilizce arıyorum ama bulamadım.

Üst Alt