Yarışma Mi Fan Festivaline Özel İnanılmaz Hediyeler!

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
18 Nisan - 6 Mayıs Arası Mi Fan Festivali!

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hediyelerimiz
  • 1 Kişiye Redmi Note 11 Pro
  • 5 Kişiye Mi TV Stick
  • 5 Kişiye Bluetooth Kulaklık
  • 5 Kişiye Bluetooth Hoparlör

Ödüller ve Katılım Şartları

1. Yeni Üye Hediyeleri
Sitemize 18 Nisan 2022 - 6 Mayıs 2022 tarihleri arasında üye olarak SMS doğrulaması yapan üyelerimize çekiliş ile verilecek hediyeler

2. Aktif Üye Ödülleri

• 18 Nisan 2022 - 6 Mayıs 2022 tarihleri arasında sitemizde en çok zaman geçiren ve bu süreç içerisinde en az 5 mesaj yazmış olan ilk üyemize 1 Adet Mi Tv Stick - Kazanan : Lucas.Rintaro
  • 18 Nisan 2022 - 6 Mayıs 2022 tarihleri arasında sitemizde en çok zaman geçiren ve bu süreç içerisinde en az 5 mesaj yazmış olan ikinci üyemize 1 Adet Bluetooth Kulaklık - Kazanan : Acemilik
  • 18 Nisan 2022 - 6 Mayıs 2022 tarihleri arasında sitemizde en çok zaman geçiren ve bu süreç içerisinde en az 5 mesaj yazmış olan 20 üyemiz arasından şanslı üyemize yapılacak çekiliş sonrasında 1 adet Bluetooth Hoparlör - Kazanan : gkhntsdmr
Online olma süresi takip bağlantısı : Most time online (hours)

3. Market Müşterisi Ödülleri

18 Nisan 2022 - 6 Mayıs 2022 tarihleri arasında MIUI Türkiye Market | Xiaomi Satış Noktası adresinden sipariş vererek siparişlerini başarılı olarak tamamlamış olan üyelerimiz arasından yapılacak olan çekiliş ile

• 1 Kişiye Bluetooth Kulaklık - Kazanan Sipariş No : 47303
  • 1 Kişiye Bluetooth Hoparlör - Kazanan Sipariş No : 47452

4. Sürpriz Ödüller

18 Nisan 2022 - 6 Mayıs 2022 tarihleri arasında önceden belirlenmiş olan andan sonra ilk mesajı yazmış olan üyelerimize

hediye edilecektir.

• Herhangi bir usulsüzlüğe izin verilmemesi adına hediye kazanan tüm üyelerimizin SMS ve mail adresi doğrulamalarının yapılmış olması zorunludur.
  • Hediye kazanan hesapların gerçek kişilere ait olduğunun tespit edilebilmesi için IP kontrolü de dahil olmak üzere site yönetimi tarafından gerekli görülen tüm kontroller yapılacak, gerçek kişilere ait olmayan hesapların ödülleri yedek olarak belirlenecek üyelerimize verilecektir.
  • Kazanan üyelerimize forum hesapları, mail adresleri ve/veya telefon numaraları üzerinden ulaşılarak hediye teslim şartları bildirilecek, yapılan bildirime 48 saat içerisinde geri dönüş yapılmaması halinde kazanılan ödül sıradaki yedek talihliye verilecektir.
  • Çekilişe katılan tüm üyeler katılımları ile bu şartları ve kuralları eksiksiz olarak okuduğunu, anladığını ve çekilişle ilgili kuralları kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.
  • Bir kişinin birden fazla ödül kazanması halinde tercih edeceği ödül kendisine gönderilecek diğer ödül(ler) sıradaki yedek talihliye gönderilecektir
  • Hediyeler sadece yurtiçi adreslere gönderilebilir.

Son düzenleme:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Hadi bakalım her konuya cevap yazıyoruz ama inşallah bizede çıkar garibanın yüzü bi günde güler inşallah 😑😆

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Katılım için herhangi bişey yapmamız lazım mı ?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Katılım için herhangi bişey yapmamız lazım mı ?
Forum hediyeleri için aktif olmanız yeterli hocam :)

Market hediyeleri için ise belirtilen tarihler arasında en az bir siparişinizin olması yeterli olacaktır. Birden fazla verilen siparişlerde her sipariş bir çekiliş hakkı.

Yiğit_Cihan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Cihan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
14
Kusura bakmayın ama bunu anlayamadım '18 Nisan 2022 - 6 Mayıs 2022 tarihleri arasında önceden belirlenmiş olan anda son mesaj yazmış olan üyelerimize'. biraz daha açıklayabilir misiniz ?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Kusura bakmayın ama bunu anlayamadım '18 Nisan 2022 - 6 Mayıs 2022 tarihleri arasında önceden belirlenmiş olan anda son mesaj yazmış olan üyelerimize'. biraz daha açıklayabilir misiniz ?
Bu tarihler arasında 3 farklı gün ve saat belirledik hocam. Belirlemiş olduğumuz bu saatte forumumuzdaki son mesajı yazmış olan üyemiz belirtmiş olduğumuz hediyeyi kazanacak.

Bu hediyeler için her hangi bir şey yapılmasına gerek yok. Belirlenmiş olan gün ve saatte mesaj yazan üyemiz ile iletişime geçerek kazandığını bildireceğiz :)

Üst Alt