Rehber Mi Cloud alan satın alma.

alprnmi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Mühendis
Konular
0
Bence opera tarayıcı indirip onun üzerinden deneyin. Ben öyle halletmiştim. Olmazsa zaten, operanın dahili vpn'i var. Onu kullanırsın.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hem opera da içinde vpn ile hem harici bir vpn app ile hem pc üzerinde chrome, edge, opera ile pc üzerinde yine vpn ile denedim. Ne yaptıysam india mi cloud üzerinden alışverişi yapamadım. İndia bölgeli hesap açtım hesap onaylanmıyor. Hala çözmüş değilim olayı

afuatp

Öğrenim Görevlisi, ögretim değil.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
A. Fuat
Cihazım
Xiaomi Mi4 w
Meslek
Ağır Nakliye Operasyon
Konular
6
Hem opera da içinde vpn ile hem harici bir vpn app ile hem pc üzerinde chrome, edge, opera ile pc üzerinde yine vpn ile denedim. Ne yaptıysam india mi cloud üzerinden alışverişi yapamadım. İndia bölgeli hesap açtım hesap onaylanmıyor. Hala çözmüş değilim olayı
Benim telefonda Hint romu yüklü. Sanırım o yüzden sorunsuz hallettim.

alprnmi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Mühendis
Konular
0
Benim telefonda Hint romu yüklü. Sanırım o yüzden sorunsuz hallettim.

Büyük ihtimalle olabilir ama pc üzerinden de denedim olmamıştı. Telefonu anlarımda pc neden :)

BoVaRiA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hülya
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Merhabalar arkadaşlar.

Daha önce paylaşılan bir rehber bulamadığımdan burada kendim oluşturmak istedim. Bildiğiniz gibi Mi Cloud, Xiaomi telefonlar ile tümleşik gelen bir sistem ve benim görüşüme göre yedekleme işlemleri için tümleşik yapıların kullanılması daha efektif oluyor.

Bu sebepten Mi Cloud'dan alan alıp, yedekleme alanınızı büyütme hakkında bilgi vereceğim.

Öncelikle Mi Cloud alan almak için ödeme yapmak yerine Mi Credits almanız gerekiyor.

Öncelikle sayfasından bilgilerinizi girerek ana sayfaya ulaşıyorsunuz.

Daha sonra sağ üst köşede hesabınızın adının yanındaki fotoğrafa tıklayarak Buy Now yazısına tıklıyorsunuz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Bu bölümden paket seçimi yapıyorsunuz. En makulu 100 gb lık paket. Fotoğraf ve videolar için yeterli alan sunuyor. Bugünün kuru ile 1 yıllık 140 tl civarına geliyor.
Upgrade butonuna basarak aylık, 3 aylık veya yıllık seçimini yapıyorsunuz. Seçeneğinize göre Pay HK ** a tıklıyorsunuz.

Çıkan ekranda krediniz olmadığını belirten bir yazı çıkıyor. Recharge a basarak kredi doldurma ekranına geçiyorsunuz.

Bu ekranda kaç kredi almak istediğinizi ortaya yazıyorsunuz ve sağ alttaki Confirm Pay a tıklıyorsunuz. İşin sırrı bundan sonra başlıyor. Eğer açık bir Paypal hesabınız varsa çıkış yapın. Çünkü Türkiye'den Paypal'a ödeme kabul edilmiyor.

Açılan Paypal ekranından aşağıdaki gibi bilgileri dolduruyoruz. Ülkeyi ve milliyeti Hong Kong doldurmak önemli. Sonra Pay Now tuşuna basıyorsunuz.

Daha sonrasında ekran görüntüsü alamadım. Çünkü paket alınması gerekiyor. Sonrasında sadece üstteki seçeneği seçerek TL olarak ödeme yapmayı kabul ediyorsunuz. Artık Mi Credits iniz 188 tane mevcut. Bu kredi ile 100 gb alanınınızı alabilirsiniz.

Paint terk bir anlatım oldu ancak benim gibi bu konuda bilgi sahibi olmak isteyenlere yol göstereceğini umuyorum. Herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olmak isterim.

Çok başarılı bir anlatım olmuş, ben kolayca 200 GB yükledim. Ancak tutarı kontrol etmek gerekir, hesaplarınızdan beklenti üstü para çekilmesin. Çünkü sanırım iptal ve iadesi yok.

srdayz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar AYVAZ
Cihazım
Mi Max2
Konular
0
Ben Garanti Sanal Kart ile yaptım ödemeyi geçti bilginiz olsun arkadaşlar

musallattr3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
redmi not 7
Konular
0
eyvallah kardeşim sayende oldu daha önceden çoğu kez denedim bir türlü yapamamıştım

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24
Fiyatı uygun olsa baya iyi bir servis aslında ama bu ücretlerle Google one veya one drive almaya karar verdim. Biraz daha uygun olsa idi xiaomi cloud düşünürdüm açıkcasi

rayhan33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Talat
Cihazım
Xiaomi Mi Max
Meslek
Öğrenci
Konular
3
windows uygulaması var mı mi cloud'un?

yavuzselim29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
YAVUZ SELİM
Cihazım
xiaomi mi 11
Meslek
special edition
Konular
0
teşekkür ederim kolay bi şekilde satın aldım bazı arkadaşlar gereksiz demiş ama benim çok işime yarıyor teşekkür ederim tekrardan

Üst Alt