Rom Mi CC 9 Xiaomi.eu v9.10.24 Beta ve v10.3.12.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
bu romun özelliği nedir hocam ? ben stabil çin romundayım aldığımda buydu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MICC9_9.8.22_v10

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forumda beta ve stabil rom farkını araştırın

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
yenilikler değişiklikler neler ? twrp yüklemedim henüz. güncelleme ekranından güncelleme paketini seç diyerek yüklersen telefon da herhangibi bir silme sıfırlama olur mu ? güncelleme yi denetlesem bile gelmiyor 10.3.11 de kaldı

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
yenilikler değişiklikler neler ? twrp yüklemedim henüz. güncelleme ekranından güncelleme paketini seç diyerek yüklersen telefon da herhangibi bir silme sıfırlama olur mu ? güncelleme yi denetlesem bile gelmiyor 10.3.11 de kaldı

TWRP yüklü değilse güncellemez hocam güncelleme TWRP üzerinden yapılmakta.Silerek güncellemek veya silmeden güncellemek tercih meselesi.Her zaman temiz kurulum önerilir bu tür custom romlarda.

Değişiklik olarak : Android güvenlik yaması ağustos sürümü eklenmiş.

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
TWRP yüklü değilse güncellemez hocam güncelleme TWRP üzerinden yapılmakta.Silerek güncellemek veya silmeden güncellemek tercih meselesi.Her zaman temiz kurulum önerilir bu tür custom romlarda.

Değişiklik olarak : Android güvenlik yaması ağustos sürümü eklenmiş.
anadım hocam tşkler. açıkçası root yaptım ama diğer telefon gibi yapmayıp orjinal paket güncellemesinin gelmesini beklemek istiyorum. süreki sıfordan temiz kurulum yapmak ta ayrı sorun.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
anadım hocam tşkler. açıkçası root yaptım ama diğer telefon gibi yapmayıp orjinal paket güncellemesinin gelmesini beklemek istiyorum. süreki sıfordan temiz kurulum yapmak ta ayrı sorun.

Siz cihazı ingilizce çince orjinal rom kullanıyorsunuz sanırım ?

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Siz cihazı ingilizce çince orjinal rom kullanıyorsunuz sanırım ?
yüklü sürüm de: miui 10 v10.3.11 pfccnxm (stable )yazıyor. xiaomi.eu yazıyor ayarlar kısmındaki yerde. cihaz türkçe.. diğer telefonda herşeyi yapıyordumda bu cihaz yeni sorun olsa yardım alacağım pek kimse yok bu yüzden çok kurcalamak istemyorum ama misal kamera daki menülerde mimoji yok. bide ne zmn güncellemeyi denetle desem güncelleme görünmüyor verilmedimi cihaza yoksa başka birşeymi anlamadım.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
yüklü sürüm de: miui 10 v10.3.11 pfccnxm (stable )yazıyor. xiaomi.eu yazıyor ayarlar kısmındaki yerde. cihaz türkçe.. diğer telefonda herşeyi yapıyordumda bu cihaz yeni sorun olsa yardım alacağım pek kimse yok bu yüzden çok kurcalamak istemyorum ama misal kamera daki menülerde mimoji yok. bide ne zmn güncellemeyi denetle desem güncelleme görünmüyor verilmedimi cihaza yoksa başka birşeymi anlamadım.

Cihazınızda Custom bir rom yüklü güncellemeler otomatik değil el ile yapılabilir.Dediğiniz gibi cihazın çok kullanıcısı yok malesef içerisinde TWRP recovery yüklü mü bakmak lazım bu recovery yeni sürüm romları destekliyormu araştırmak lazım.Evet hemen indirin güncelleyin diyemiyorum malesef.

Üst Alt