Yardım Mi Box S'e Airdots bluetooth kulaklık bağlantısı sorunu hk.

denizozibrisim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Mi box S
Konular
1
Merhaba,

Xiaomi Mi Box S cihazıma bluetooth kulaklık ile bağlanmak için yine aynı markanın ürünü olan Xiaomi Mi True Wireless Earbuds, Airdots kulaklık aldım ve bluetooth ile Mi Box S'e bağladım. Bağlantıda problem yok fakat kulaklıklar bağlanır bağlanmaz, Netflix yada Youtube gibi benzer uygulamalarda videoların çözünürlükleri düşüyor ve donmaya başlıyor videolar, takılmaya başlıyor. Kulaklığın bağlantısını kopardığım anda her şey normale dönüyor. Bu sebeple kulaklıkla Mi Box S'i beraber kullanamıyorum. Yardımınızı rica ederim.

Teşekkür ederim.

Fiko89

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Faiq
Cihazım
Redmi 5
Konular
7
Mi box S son güncellemeyi yüklediniz mı?
Evet hocam güncelleme yaptım yine öyle genel olarak wifi hızı normal ama arada kasılmalar oluyor sonra yeniden düzeliyor. Bende Tplink wr841n 2.4 ghz

Oyla:

att112

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özay
Cihazım
Mi5
Konular
2
Evet hocam güncelleme yaptım yine öyle genel olarak wifi hızı normal ama arada kasılmalar oluyor sonra yeniden düzeliyor. Bende Tplink wr841n 2.4 ghz
Bu son güncellemeden önce kablosuz kulaklığı mi box S te hiç kullanamıyordum. Bağlantı yaptıktan sonra video oynatmıyordu.
Güncelleme içeriğinde BT audio sorununun çözümü belirtildiği okudum, dedikleri gibi güncelleme den sonra sorun çözüldü.

Oyla:
Üst Alt