Yardım Mi Box S Güncelleme sonrası uyanmıyor

Ustaoglu34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhan
Cihazım
Mi Wi-Fi Pro
Konular
2
Merhabalar. TV Box'm Android 9 güncellemesinden sonra kumanda ile kapattığım zaman bir daha açılmıyor. Fişini çekip tekrar taktığım zaman belli bir süreliğine kumanda ile sorunsuz açılıp kapanıyor fakat 5, 6 saat gibi uzun sürelerde kumanda ile açılmıyor. Kumanın açma tuşuna bastığımda TV Box'n arkasında yanan kırmızı ışık tepki veriyor ama sistem bir türlü uyanmıyor. Her seferinde fişten çıkarıp takmak durumunda kalıyorum. Lütfen yardım edin.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Bende de bazen açılmıyor yuvarlak tuşuna basınca ekran geliyor

reklam80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
mi5 plus
Konular
16
Mi box 3 de aynı sorun var güncellemeden sonra, fişini çekmeden açılmıyor. Kumanda eşleşmeyi her açılışta yeniden yapıyor.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Bende de yeni hiçbir güncelleme gelmedi son güncellemeden sonra sorunsuz kullanabiliyordum geçen hafta kumanda bağlantısı kendi kendine koptu cihazı zor açtım açınca bağlı olmadığını farkettim cihazın fişini çıkardım kumandanın pili de en son %70di fakat yine de pili çıkardım ertesi gün yeni pil taktım cihazım fişini taktım cihazı hdmi cec yoluyla açtım biraz bekledikten sonra eşleşti hiçbir sebep yokken böyle bir sorun çıkardı.

Üst Alt