Yardım mi box s güncel apk

guguman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
efe
Cihazım
mi box s
Konular
2
selam arkadaşlar mi box s global versıyon cıhaz aldım , fakat güncel apk nerden temın edebılırım tesekkur ederım .

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
arkadaslar cıhazı kapatmak ıcın sureklı fısını cekmek mı gerekıyor yoksa kapatma ıcın baska bı yonterm varmıdır . ? kapatma tusuna basıldıgında yenıden başlat özellıgı cıkıyor sadece
Kapatma yok. Stand by var. Kapama tusun kısa basınca bekleme moduna (stand by) geçiyor.. uzun basınca restart atabiliyorsunuz. O kadar.. :)

Oyla:

muratateş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Redateş mi6
Cihazım
Redmi6
Konular
0
Apk uygulamalarını ındırebılecegım herhangı bı sıte varmıdır ?
Google mağaza da x-plore dosya yöneticisi programı var bunun içinde bulut olarak Google drive seç telefon üzerinden aktif ettiğin drive üzerinden box'a apk kurabilirsiniz.Aptoid tv mağazası işinizi görür bunun için telefon üzerinden bunun apk dosyasını drive üzerinden box a kur,f dosya yöneticisi gayet güzel bir program bunu kur bulut olarak Google drive aktif et aynı işlemlere devam et.Atv launcher güzel bu ve ya başka launcher kur ve set orientation programını muhakkak kur

Oyla:

Akba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akba
Cihazım
M box S
Konular
0
D smart go için apk denedim.Hic biri calismadi .Ancak internet tarayıcı üzerinden acıyor.
Tersine Tivibu için Google tarayıcı acmiyor.
Apk ile aciyor .
Ama imdada basketbol maçlarında skor bandı gözükmüyor .TV görüntü ayarları oynadım sonuç değişmedi.
Vestel TV böyle bir sorun var. LG TV takınca tam ekran geliyor anlamadım gitti.

Oyla:
Üst Alt