Yardım MI BOX S Ekran Yansıtma

cihat60

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
c.ç
Cihazım
Mi Box S
Konular
2
arkadaşlar yeni mibox s tv box aldım..Fakat laptoptaki filmleri tv de izlemeyi bir türlü gerçekleştiremedim...Bir çok wireless display ve iMediaShare benzeri apk denedim fakat olmadı..Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum...tşk.ler....

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Filmleri VLC player ile izlerseniz eğer VLC player da direk ağdaki uygun cihaza görüntü yansıtma özelliği mevcut. Filmi pcde VLC player ile açın. Daha sonra üstteki menülerde yansıtma seçeneği çıkıyor ve direk mi box'ı seçip görüntüyü ve sesi yansıtmak mümkün oluyor.

Tüm konuyu okuma fırsatım olmadı. Eğer önerildiyse ve sorun yaşadıysanız başka çare bulabiliriz

Oyla:

superprogrammer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
superprogram
Cihazım
mi box
Konular
0
Filmleri VLC player ile izlerseniz eğer VLC player da direk ağdaki uygun cihaza görüntü yansıtma özelliği mevcut. Filmi pcde VLC player ile açın. Daha sonra üstteki menülerde yansıtma seçeneği çıkıyor ve direk mi box'ı seçip görüntüyü ve sesi yansıtmak mümkün oluyor.

Tüm konuyu okuma fırsatım olmadı. Eğer önerildiyse ve sorun yaşadıysanız başka çare bulabiliriz
ben masaüstünü ve exceli yansıtmak istiyorum. buna çözümünüz var mı? film filan yansıtabiliyorum zaten

Oyla:

cantekci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Mi Box S
Konular
0
ben masaüstünü ve exceli yansıtmak istiyorum. buna çözümünüz var mı? film filan yansıtabiliyorum zaten
Merhaba konu üzerinden biraz geçmiş ama cihazı sizinle aynı amaçla almak istiyorum sorununuzu çözebildiniz mi acaba ?

Oyla:

chateen14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çetin
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
Merhaba.
Windows ekranınızı Mi Box a yansıtmak kolay.
Öncelikle cihaz ekleme ayarlarından, aynı ağ içerisindeki mi box ı ekleyin. Diğer seçeneklerden.
Sonra Chrome tarayıcı açın.
Sağdaki 3 noktadan yansıt seçin.
Oradaki daha önce eklediğiniz cihazı seçin. Seçenekler var. Sekme yerine masaüstü seçin.
Ekrandasınız.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yalnız Chrome kapandığında kapanır.
Ses her iki cihazdan da geliyor.
Youtube videoları izlenirken, başka videolarda siyah ekran oluyor.

Ayrıca Wi-Di tam yansıtma (sanki HDMI varmışçasına) bende arıyorum.

Son düzenleme:
Oyla:

emrehan58

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrehan
Cihazım
Mi box s
Konular
0
Konuyu inceler misiniz hocam.
Gerçekten çok teşekkür ediyorum çok sağol

Oyla:

kemalxxx20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Note edge
Konular
1
arkadaşlar yeni mibox s tv box aldım..Fakat laptoptaki filmleri tv de izlemeyi bir türlü gerçekleştiremedim...Bir çok wireless display ve iMediaShare benzeri apk denedim fakat olmadı..Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum...tşk.ler....
Bilgisayarda chrome aç, sağ üstteki üç noktaya tıklayıp Yayınla ya bas, Kaynaklardan masaüstünü yayınlayı seç, sınra miboxun ismine dokun. Tamamdır

Oyla:
Üst Alt