Yardım Mi Box S 4K - Amazon Prime Video Sorunu

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Merhabalar

Mi box s 4k cihazında android 9.0 yüklü

Amazon prime videoyu kullanan var mı? Uygulama google play de yok aptoide ile uygulamayı yükledim açtım giriş yapabildim ancak video izleme kısmında uygulama kapanıyor filmler açılmıyor. Nasıl çözebiliriz sorunu yaşayıp çözen var mı?

klimanka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Merhabalar

Amazon prime videoyu kullanan var mı? Uygulama google play de yok aptoide ile uygulamayı yükledim açtım giriş yapabildim ancak video izleme kısmında uygulama kapanıyor filmler açılmıyor. Nasıl çözebiliriz sorunu yaşayıp çözen var mı?
Sizin yazınızı görünce yanlış mı hatırlıyorum diye kontrol ettim evet play store da yok ama ana sayfada uygulamalar kısmında prime mevcut bende. ben üç gün önce güncelledim o zaman yüklü olarak geldi güncellemeyle birlikte. İsterseniz sıfırlamayı deneyin çünkü ben güncelledikten sonra silmiştim fabrika ayarlarına dönünce uygulama tekrar gelmişti

Oyla:

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Sizin yazınızı görünce yanlış mı hatırlıyorum diye kontrol ettim evet play store da yok ama ana sayfada uygulamalar kısmında prime mevcut bende. ben üç gün önce güncelledim o zaman yüklü olarak geldi güncellemeyle birlikte. İsterseniz sıfırlamayı deneyin çünkü ben güncelledikten sonra silmiştim fabrika ayarlarına dönünce uygulama tekrar gelmişti
Hallettim bende uygulamayı güncelledim açıldı şimdi.

Oyla:

ero444

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erim
Cihazım
Htc One M7
Konular
0
Hocam aynı sorun bizde de mevcut. Aptoide'den en son güncel sürümü indirdik diziyi veyahut filmi açınca direkt olarak kapanıyor uygulama.Siz nasıl çözdünüz tam olarak?

Merhabalar

Oyla:

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Hocam aynı sorun bizde de mevcut. Aptoide'den en son güncel sürümü indirdik diziyi veyahut filmi açınca direkt olarak kapanıyor uygulama.Siz nasıl çözdünüz tam olarak?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Aptoide den arama kısmına resimde gördüğünüz gibi ya da prime video yazın sadece gelen uygulamalardan yine işaretlediğim android tv için olanı indirin. Sorun kalmıyor.

Oyla:

Ercey 1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Mi Box
Konular
0
Mi box Prime açılmama sebebi ttnet profil ayarlarında Aile profili tanımlı olması sebebiyle yaşanan sıkıntıymış. Standart profilde sorun kalmıyor.

Oyla:
Üst Alt