Çözüldü Mi bant 7 kullanan veya almak isteyen var mı ? | Fikir konusu

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi bant 4 serisinden sonra 7 almayı düşünüyorum ancak yorumlarda bir kısmı yazılımsal sorun olduğunu ve şarjının hızlı gittiğini yazmış. Tabi bu biraz kullanım kaynaklı ve yeni sürüm olduğundan bir takım sorunları elbet olacaktır. Fiyatı 850₺ - 990₺ arasında değişmekte Şuan araştırma içerisindeyim, henüz cihazı almadan kordonlarına bakmak istedim ama bulamadım. Tabi sadece bir tek turuncu renk ve fiyatının da 400₺ olduğunu görünce biraz daha beklemek istedim.
5 ve 6 kordonlarına zorda olsa takılabiliyor ama uzun sürede kullanım sağlamayacaktır. Kullanan veya almak isteyenler yardımcı olabilir misiniz ?​

Mackies

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baver
Cihazım
Mi 11 Lite 5GNE
Meslek
GNU/Linux/Web
Konular
6
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi bant 4 serisinden sonra 7 almayı düşünüyorum ancak yorumlarda bir kısmı yazılımsal sorun olduğunu ve şarjının hızlı gittiğini yazmış. Tabi bu biraz kullanım kaynaklı ve yeni sürüm olduğundan bir takım sorunları elbet olacaktır. Fiyatı 850₺ - 990₺ arasında değişmekte Şuan araştırma içerisindeyim, henüz cihazı almadan kordonlarına bakmak istedim ama bulamadım. Tabi sadece bir tek turuncu renk ve fiyatının da 400₺ olduğunu görünce biraz daha beklemek istedim.
5 ve 6 kordonlarına zorda olsa takılabiliyor ama uzun sürede kullanım sağlamayacaktır. Kullanan veya almak isteyenler yardımcı olabilir misiniz ?​
Hocam ürünü kullandım sorun yaşadığım tek şey arama geldiğinde mesaj ile yanıt ver çalışmıyor ve Bluetooth açık olduğu zaman şarj dayanmadı bana sattım birde saat gibi kordonu olmadığı için denizde güven vermiyor düşebilir

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Ben kullanıyorum memnunum fakat Şarjı 4 günden fazlaya dayanmıyor AOD kapalı halde öyle Açıksa 2 güne gidiyor.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Görünüm vs çok güzel ama o kadar verene kadar 6 veya watch alsam daha iyi

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Hocam ürünü kullandım sorun yaşadığım tek şey arama geldiğinde mesaj ile yanıt ver çalışmıyor ve Bluetooth açık olduğu zaman şarj dayanmadı bana sattım birde saat gibi kordonu olmadığı için denizde güven vermiyor düşebilir
Diğer kordonlar gibi sıkı değil mi ki ama her ne kadar sağlam olsa da kaybolsa bulma şansı da yok oda kötü
Ben kullanıyorum memnunum fakat Şarjı 4 günden fazlaya dayanmıyor AOD kapalı halde öyle Açıksa 2 güne gidiyor.
Dolap uygulamasında 21 ay garantili cihazı satışa koymuşlar 700₺ ama hal böyle iken alınacak gibi değilmiş. Belki yazılım ile düzeltebilirler

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Diğer kordonlar gibi sıkı değil mi ki ama her ne kadar sağlam olsa da kaybolsa bulma şansı da yok oda kötü

Dolap uygulamasında 21 ay garantili cihazı satışa koymuşlar 700₺ ama hal böyle iken alınacak gibi değilmiş. Belki yazılım ile düzeltebilirler
İnşallah hocam Bende bekliyorum

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
İnşallah hocam Bende bekliyorum
Bu konuyu açmadan önce aldım alacaktım ama yorumlar ve sizin de kullanımınızı öğrenince şimdilik bir süre daha beklemeye karar verdim. Alacak olanlara da net bir cevap vermiş olacağız hocam teşekkürler..happy~~ Bakarsınız konuyu yeniden hortlatırız :D

Son düzenleme:

Kafkef

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
Dun aksam 5-6 gibi mi band 7 aldım şarj ettim ilk kurulum olduğu için bayağı kurcaladim ayar yaptım ve şuan şarjı %44. Yarın akşama kadar çok rahat götürür. Yani 3 gün. Tüm özellikler açık. Aod. Sürekli nabız ölçümü. Sürekli spo2 ölçümü. Stres ölçümü vs diğer hersey full açık. Bugün antrenman takibi de yaptı. Özellikleri kistigimda 1 hafta çok rahat gideceğini düşünüyorum. 1 gün gidiyor falan diyenler var inanmayın. Ya çakma ürün almışlar ya da uyduruyorlar.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Dun aksam 5-6 gibi mi band 7 aldım şarj ettim ilk kurulum olduğu için bayağı kurcaladim ayar yaptım ve şuan şarjı %44. Yarın akşama kadar çok rahat götürür. Yani 3 gün. Tüm özellikler açık. Aod. Sürekli nabız ölçümü. Sürekli spo2 ölçümü. Stres ölçümü vs diğer hersey full açık. Bugün antrenman takibi de yaptı. Özellikleri kistigimda 1 hafta çok rahat gideceğini düşünüyorum. 1 gün gidiyor falan diyenler var inanmayın. Ya çakma ürün almışlar ya da uyduruyorlar.
Sizin açtığınız tüm özellikler bende de açık Aod dışında Maks 4-5 güne gidiyor Yatarken sabaha kadar cihaz çalışır vaziyette oluyor Uyku değerleri nabız vs derken gecesiyle de şarjı gidiyor Çıkarıp yatarsanız 1 hafta gidebilir.

Son düzenleme:

parya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Parya
Cihazım
A53
Konular
1
Ben kullanıyorum. Sevgilime de aldık. 4 gün gidiyor şarj ve her şey tüm gün açık. Arama vs cevaplanıyor. Amazon üzerinden aldık. Müthiş bir cihaz bence. Mi band 5 ten geçtik. Kaliteli kılıfı da 40 liraya aldık ayrıca. Amazon da var.
Bence kötü diyenler ya çakma aldı ya kronik sorunlu cihaz aldı. Bizimkiler gayet iyi

Üst Alt