Mod Mi bandı 2 3.parti uygulamalar

Alibilal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Bilal ba
Cihazım
Mi6
Konular
6
Başlıkda da dediğim gibi. Bir çok 3.parti uygulama bulunuyor bunlardan kullandığınız varsa konu altında belirtebilirmisiniz işe yarayanı bulmakta zorluk çekiyorum

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
28
Merhaba ben notify and fitness for mi band olanı kullanıyorum. Gayet memnunum. Ama netten Full apk olanı indirirsin sınırsız faydalanırsın özelliklerinden.

melihkse123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Ördek
Konular
13
mi bandage kullanıyorum mı band 2 de ve 3 de de kullanmaya devam ediyorum mi tools da var ama bu dediğim hem türkce ve daha ucuz mi band 2 için bildirim içeriği araynın ismini gösterme sessize alma hoporlerde acma muzik acama ilerleme ses kısma atadınız uygulamayı çalıştırma ( son saydıklarım tusa dokunma kombinasyonlarıyla oluyo ) bağlantı kopma bildirimi telfonumu unutmakdan kurarıyodu hep :D güzel yani
ben 7 küsür tl ye perimiumunu satın almışdım kullanışlı

Alibilal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Bilal ba
Cihazım
Mi6
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mi bandage kullanıyorum mı band 2 de ve 3 de de kullanmaya devam ediyorum mi tools da var ama bu dediğim hem türkce ve daha ucuz mi band 2 için bildirim içeriği araynın ismini gösterme sessize alma hoporlerde acma muzik acama ilerleme ses kısma atadınız uygulamayı çalıştırma ( son saydıklarım tusa dokunma kombinasyonlarıyla oluyo ) bağlantı kopma bildirimi telfonumu unutmakdan kurarıyodu hep :D güzel yani
ben 7 küsür tl ye perimiumunu satın almışdım kullanışlı
Hocam kullanıyordum bunu biraz gereksiz geldi telefon bulma özelliği haricinde

melihkse123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Ördek
Konular
13
Hocam kullanıyordum bunu biraz gereksiz geldi telefon bulma özelliği haricinde

bunlardan baika biliklikten yapabileceğiniz çok bişey yok yazılımcıysanız belki
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu adam gibi şeyler yapabilirsiniz

Alibilal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Bilal ba
Cihazım
Mi6
Konular
6
bunlardan baika biliklikten yapabileceğiniz çok bişey yok yazılımcıysanız belki
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu adam gibi şeyler yapabilirsiniz
Çok yaratıcı ama bir o kadar gereksiz orta tuş un işlevi kısıtlı 55 defa tıklamaktan daha mantıklı düğmesine basmak. Sürekli kalp ritmini ölçen bir uygulama varmı acaba fitness sırasında

melihkse123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Ördek
Konular
13
Çok yaratıcı ama bir o kadar gereksiz orta tuş un işlevi kısıtlı 55 defa tıklamaktan daha mantıklı düğmesine basmak. Sürekli kalp ritmini ölçen bir uygulama varmı acaba fitness sırasında

mi fit üzerinden profil=>Davranış etiketleme yaparak sürekli nabız olcumunu acabilir hem telefonda davranıs etkitleme basladıkdan sonra sağ üst teki ters oklarla basarak nabız ve ivme ölceri takip edebilirsiniz mi band uzerinden de kalp ritmine geldiğinizde ölcum beklemeden nabzınızi görebilirsiniz

Alibilal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Bilal ba
Cihazım
Mi6
Konular
6
mi fit üzerinden profil=>Davranış etiketleme yaparak sürekli nabız olcumunu acabilir hem telefonda davranıs etkitleme basladıkdan sonra sağ üst teki ters oklarla basarak nabız ve ivme ölceri takip edebilirsiniz mi band uzerinden de kalp ritmine geldiğinizde ölcum beklemeden nabzınızi görebilirsiniz
Sağol hocam

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
28
Hocam ben halen anlımış değilim bu davranış etiketleme durumunu. Bende iki tane mi band 2 var. Hanımdaki adım sayısını bir garip ölçüyor. İkimizde koşu bandında 3-4 km yürüsek benimki 3000 adım gösterirken onunki 990 adım felan gösteriyor. Bu davranış etiketleme ile çözebilir miyim acaba?

Alibilal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Bilal ba
Cihazım
Mi6
Konular
6
Hocam ben halen anlımış değilim bu davranış etiketleme durumunu. Bende iki tane mi band 2 var. Hanımdaki adım sayısını bir garip ölçüyor. İkimizde koşu bandında 3-4 km yürüsek benimki 3000 adım gösterirken onunki 990 adım felan gösteriyor. Bu davranış etiketleme ile çözebilir miyim acaba?
Hocam aslında fark olması normal. Adım farkı ve koşu bandı biraz etkiler ama büyük bir fark varmış. Cihaz sorunlu olabilir. İkisinde takıp dene bir :)

Üst Alt