Yardım Mi Band2 batarya sorunu

huseyınsenol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Band 2
Konular
1
Öncelikle Merhaba,
05-02-2018 Tarihinde aliexpres üzerinden elime ulaşan mi bant 2 bilekligimin şarjı araştırdıgıma göre 10 ila 20 gün sürüyormuş lakin benim bilekligim gün dayandırmadan bitiveriyor her 5 dakika aralıklarla baktıgım da %1 düşüyor bu bataryanın sıkıntılı oldugu kanısına vardım. Ne yapmam lazım arkadaşlar bi yol gösterirseniz çook sevinirim.
Saat 22.30 da %100 iken çıkardım şarjımı şuan saat 00:17 ve şarjım %88
Şimdiden yardım ve öneriniz için teşekkür ederim...

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
Öncelikle Merhaba,
05-02-2018 Tarihinde aliexpres üzerinden elime ulaşan mi bant 2 bilekligimin şarjı araştırdıgıma göre 10 ila 20 gün sürüyormuş lakin benim bilekligim gün dayandırmadan bitiveriyor her 5 dakika aralıklarla baktıgım da %1 düşüyor bu bataryanın sıkıntılı oldugu kanısına vardım. Ne yapmam lazım arkadaşlar bi yol gösterirseniz çook sevinirim.
Saat 22.30 da %100 iken çıkardım şarjımı şuan saat 00:17 ve şarjım %88
Şimdiden yardım ve öneriniz için teşekkür ederim...
Hocam hangi versiyon Çinmi,globalmi.Bende Gearbest ten almıştım cin versiyonu aynı sorunu bende yaşıyorum 2 günde sarzi bitiyor.Gearbeste ticket açtım yenisini gönderiyorlar inşallah bunda sorun çıkmaz

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
nasıl sarj ediyorsunuz bilekliği birde orijinal xiaomi ürünü olduğuna emin misiniz aldığınız ürünün fiyatı neydi ?

huseyınsenol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Band 2
Konular
1
nasıl sarj ediyorsunuz bilekliği birde orijinal xiaomi ürünü olduğuna emin misiniz aldığınız ürünün fiyatı neydi ?
Ürün orjinal 108 liraya aldım kendi kutusundan çıkan kablo vasıtasıyla bilgisayarımdan 2 saatte şarj ediyorum

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
Hocam bence nasıl sarz edildigiyle alakası yok son gelen partilerde maalesef bu sorun var.Forumda bir kaç kişide daha aynı probleme denk geldim.

huseyınsenol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Band 2
Konular
1
Hocam hangi versiyon Çinmi,globalmi.Bende Gearbest ten almıştım cin versiyonu aynı sorunu bende yaşıyorum 2 günde sarzi bitiyor.Gearbeste ticket açtım yenisini gönderiyorlar inşallah bunda sorun çıkmaz
Hocam Çin'den sipariş verdim herhalde çin versiyon
[doublepost=1517953333,1517953277][/doublepost]
Hocam bence nasıl sarz edildigiyle alakası yok son gelen partilerde maalesef bu sorun var.Forumda bir kaç kişide daha aynı probleme denk geldim.
Bayram Hocam siz konuyla alakalısınız bana bi yol gösterin ya size zahmet olacak ama

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
Çin'den verilen her sipariş cin versiyonu olacak diye bir şey yok. 2 versiyonuda zaten onlar çıkartıyor onlar satıyor.
[doublepost=1517953679,1517953422][/doublepost]
Çin'den verilen her sipariş cin versiyonu olacak diye bir şey yok. 2 versiyonuda zaten onlar çıkartıyor onlar satıyor.
[doublepost=1517953333,1517953277][/doublepost]
Bayram Hocam siz konuyla alakalısınız bana bi yol gösterin ya size zahmet olacak ama
Aliexspreste işler nasıl yürüyor bilmiyorum.Saticiya mesaj atıp durumu izah edin.Gearbest fazla ustelemeden yenisini gönderelim dedi.

Üst Alt