Rehber Mi Band Teknik Destek - Hata Çözümleri - Özel Yazılımlar - Düzenleme

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Merhaba hocam.Mi band 5 arayüzünü Mi band 4'e yükledim ve kullanıyorum tekrardan mi band 4 orjinal arayüzüne dönmek istersem ne yapmam lazım?Fabrika ayarlarına sıfırlamı yapıcam yoksa yine notifiy&fitness uygulamasındanmı halledicem
Mi band 4 orijinal yazılımlar konusundan son sürüm stabil fw yükleyin

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87

ms.lion

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinem
Cihazım
Oppo A5S
Konular
0
Allah aşkına biri bana da yardımcı olsun :( Mi Band 4'ü aldım bir haftadır sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Ancak bu sabahtan beri uygulama bildirimleri gelmemeye başladı. Bilekliği yeniden başlattım, telefon ile bağlantıyı kesip yeniden bağladım, mi fit uygulamasını kaldırıp yükledim, uygulama içindeki bildirim ayarları açık halde, arka planda da çalışıyor hepsi ama hala uygulamalardan bildirim gelmiyor. Arama bildirimi bileklik üzerinde görünüyor ama hiç bir uygulamadan mesaj bildirimi gelmiyor sms whatsapp vb. Ne yapmam lazım :(

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Allah aşkına biri bana da yardımcı olsun :( Mi Band 4'ü aldım bir haftadır sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Ancak bu sabahtan beri uygulama bildirimleri gelmemeye başladı. Bilekliği yeniden başlattım, telefon ile bağlantıyı kesip yeniden bağladım, mi fit uygulamasını kaldırıp yükledim, uygulama içindeki bildirim ayarları açık halde, arka planda da çalışıyor hepsi ama hala uygulamalardan bildirim gelmiyor. Arama bildirimi bileklik üzerinde görünüyor ama hiç bir uygulamadan mesaj bildirimi gelmiyor sms whatsapp vb. Ne yapmam lazım :(
Pil tasarrufunu kapatın, mi fit uygulamasının arkaplanda çalışmasını sağlayın.

ms.lion

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinem
Cihazım
Oppo A5S
Konular
0
Bildirim izinlerini kontrol edin, uygulama uyarıları bölümünü inceleyin
bildirim gelmesini istediğim uygulamaların bildirimleri açık uygulama uyarılarında. gerçekten her şeyi denedim. hatta yalnızca ekran kapalıyken al seçeneğini de pasif hale getirdim ekran açıkken bildirim gelecek mi diye. onda da gelmiyor bildirim, ekran kapalıyken zaten gelmiyor

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
bildirim gelmesini istediğim uygulamaların bildirimleri açık uygulama uyarılarında. gerçekten her şeyi denedim. hatta yalnızca ekran kapalıyken al seçeneğini de pasif hale getirdim ekran açıkken bildirim gelecek mi diye. onda da gelmiyor bildirim, ekran kapalıyken zaten gelmiyor
Ekranı kapatıp Cihazı bul özelliğini deneyin çalışıyor mu ?

Üst Alt