İnceleme Mi Band Hakkında Merak Ettikleriniz

bakii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
baki
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Emeğinize, yüreğinize, ellerinize sağlık arkadaşlar güzel olmuş. Sizi yordu belki ama emek verip hazırladığınız konu güme gitmemiş oldu. Teşekkürler

voiack

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Mi 4
Konular
0
Bende yeni aldım. Gayet hoş ve kullanışlı geldi. Telefon ile eşleştirirken biraz zaman aldı. yaklaşık 2 dakika kadar. Mi fit'in son güncel halinde sanırsam uygulama bildirimleride açık. Bakalım şarjı ne kadar gidecek :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bende yeni aldım. Gayet hoş ve kullanışlı geldi. Telefon ile eşleştirirken biraz zaman aldı. yaklaşık 2 dakika kadar. Mi fit'in son güncel halinde sanırsam uygulama bildirimleride açık. Bakalım şarjı ne kadar gidecek :)

Hayırlı olsun hocam. İlk şarj için beklentinizi pek yüksek tutmayın derim. Kullandıkça açılıyor :D Bir de bataryanızı doldururken mutlaka bilgisayarınızdaki USB girişini kullanın.

bakii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
baki
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Arkadaşlar Merhaba, TinyDeal dan bende Mi Band s1 sipariş ettim neredeyse 20 gün oldu tracking number numaramı neredeyse her gün kontrol ediyorum ancak düştü sisteme sürekli aktarkmda gözüküyor sanırım bu şartlar altında bir 20 gün daha beklerim. Daha önce TinyDeal den alış veriş yaptınız mı. Sizin ürünleriniz ne kadar zamanda ulaştı elinize. Bilgi verirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler

Mi Note Pro Bybaki

Dark Blood

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Konular
1
İlk gün çok düşüyor sonra açılıyor. Ben bluetooth kapalı kullanıyorum günde bir defa açıp bileklikten bilgi alıp sonra kapatıyorum gerek olmuyor sürekli açık kalmasına bildirim kullanmadığım için. Günlük titreşimli alarmı açık birde. Bu şekilde 2 ayda %60 gitti anca. 3 ay götürecek bir şarj.

camgz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkut
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
2
Tinydeal alışveriş yaptım ptt kargoyla 24 sonra elime geçti aldıklarım.

bakii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
baki
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Sonunda ptt de ki aktardı aktarılıyor durum güncellemelri ile zaman geçirmeyi göze alamayıp gidip kendim elden teslim aldım. iki adet mi bant s1 ve iki adet yedek silikon kayış küçük bir zarfta ulaştı elime, aşağı yukarı bir iki saat içinde şarj oldu iksi de. Genel kanaat oldukca şık ve fonksiyonel, tüm bildirim ayarlarında fonksiyonel titreşim esktra özellik olan kalp ritim sensörü oldukca stabil çalışıyor, bir tek kayışlar için sanırım bir ölcü olması gerekti benim görmediğim, zira bana gelenler son ayarda bile biraz dar geliyor ama idare edilmeyecek gibi değil. Asıl öenemli sorunsa ikinci bandı kardeşim için almıştım ama onun telefonu sansung grand neo androoid 4.2.2 sürümü var üsütün de ve malesef 5.0 altı cihazlarla eşleşmiyor mi band ve uygun bir yazılım da yok . Bu konuda bir tavsiyeniz olursa çok memnun olurum. Mi Bandı 4.2.2 android cihazda kullanabileceğim sağlıklı bir apk varmı, yada samsung grand neo telefonumu upgrade edeceğim tavsiye bir rom varmı. teşekkür ederim.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Sonunda ptt de ki aktardı aktarılıyor durum güncellemelri ile zaman geçirmeyi göze alamayıp gidip kendim elden teslim aldım. iki adet mi bant s1 ve iki adet yedek silikon kayış küçük bir zarfta ulaştı elime, aşağı yukarı bir iki saat içinde şarj oldu iksi de. Genel kanaat oldukca şık ve fonksiyonel, tüm bildirim ayarlarında fonksiyonel titreşim esktra özellik olan kalp ritim sensörü oldukca stabil çalışıyor, bir tek kayışlar için sanırım bir ölcü olması gerekti benim görmediğim, zira bana gelenler son ayarda bile biraz dar geliyor ama idare edilmeyecek gibi değil. Asıl öenemli sorunsa ikinci bandı kardeşim için almıştım ama onun telefonu sansung grand neo androoid 4.2.2 sürümü var üsütün de ve malesef 5.0 altı cihazlarla eşleşmiyor mi band ve uygun bir yazılım da yok . Bu konuda bir tavsiyeniz olursa çok memnun olurum. Mi Bandı 4.2.2 android cihazda kullanabileceğim sağlıklı bir apk varmı, yada samsung grand neo telefonumu upgrade edeceğim tavsiye bir rom varmı. teşekkür ederim.
Hocam bu biraz mantıksız geliyor. Xiaomi'nin kendi cihazlarında bile 5.0 ve üstünde birkaç cihazı var. Satılan cihazların %90'ı 4.4. Böyle birşeye ihtimal veremiyorum. Bu kendi ayağına sıkmak gibi birşey olur.
Belki Bluetooth versiyonu ile bir sıkıntı olabilir belki sizin cihaza has bir sıkıntı.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

bakii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
baki
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Malesef samsung grand neo un en güncel sürümü 4.2.2, playstora girdiğinizde mi band için bu uyguylama ülkenizde geçerli değil uyarısı çıkıyor. Bluetooth versiyonu ile ilgili olabilirmi cihazı bulamaması, bu şartlar altında mümkündür diye düşünüyorum.

Mi Note Pro Bybaki

Üst Alt