Sohbet Mi Band 8

besthawk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
best
Cihazım
hawk
Konular
1
Merhaba arkadaşlar mi band 4 den mi band 8 e geçtim. Farklı kordon seçenekleri görünüyor fakat Türkiye'de satışı yok sanırım, sadece silikon olarak bulabildim. Kutudan çıkar çıkmaz bir güncelleme aldı... Farklı özellikleri varmı bilmiyorum konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Ürün henüz yeni olduğundan orjinal kordon geç gelir hocam, bende 7 var ve alırken de kordon yedeklemesini yaparak aldım :D

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Merhaba arkadaşlar mi band 4 den mi band 8 e geçtim. Farklı kordon seçenekleri görünüyor fakat Türkiye'de satışı yok sanırım, sadece silikon olarak bulabildim. Kutudan çıkar çıkmaz bir güncelleme aldı... Farklı özellikleri varmı bilmiyorum konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...
Hicam bendede 4 var 8 onerirmisiniz yoksa para israfi mi?

Ducate

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi Band 8
Konular
1
Merhaba. Bende Band 7den band 8e geçtim. Ama saatte bir sorun var. Kalori fazla gösteriyor. Mesela 1000 adım 400 kalori sayıyor. Sizde de böyle bir sorun varmı? Yoksa güncelleme ile düzelirmi? Kullananlar burdan dönüş yaparsa sevinirim. Ona göre garanti işlemi başlatacağım.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Merhaba. Bende Band 7den band 8e geçtim. Ama saatte bir sorun var. Kalori fazla gösteriyor. Mesela 1000 adım 400 kalori sayıyor. Sizde de böyle bir sorun varmı? Yoksa güncelleme ile düzelirmi? Kullananlar burdan dönüş yaparsa sevinirim. Ona göre garanti işlemi başlatacağım.
Cihaz henüz yeni güncelleme ile düzelebilir

Ducate

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi Band 8
Konular
1
Cihaz henüz yeni güncelleme ile düzelebilir
Açıkcası bende öyle umuyorum. Hatta bugün uyku takibi hatalı verdiğini farkettim. En azından 8 kullananlar bana dönüş yapabilse bende ona göre eyleme geçeceğim. Çok hatalı veri var. Sensörlermi bozuk acaba diye düşünüyorum!

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Açıkcası bende öyle umuyorum. Hatta bugün uyku takibi hatalı verdiğini farkettim. En azından 8 kullananlar bana dönüş yapabilse bende ona göre eyleme geçeceğim. Çok hatalı veri var. Sensörlermi bozuk acaba diye düşünüyorum!
7 de bu şekilde bir takım sorunlar ile gelmişti hocam yani ben aldım sorun yok memnunum

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Araya bi soru sıkıştırsam.
Mi band 8 mi, amazfit band 7 mi?

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Şahsi görüşüm erkek için 7 veya 8 daha hoş duruyor, diğerleri bayan için sanki birde renkli kordon takıldığı zaman müthiş
Ben daha çok teknik anlamda sormuştum 🙂
İki modelde birbirine çok yakın özellikleri var. Amazfit pil olarak daha iyi gibi duruyor.

Üst Alt