Soru Mi band 8 mi yoksa Redmi Watch 3 Active mi?

DexterVex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
1
Arkadaşlar herkese selam. Elimde hem mi band 8 hemde redmi watch 3 active var. Redmi watch 3 active'i 2 aydır kullanıyorum. 2 gün önce bir anda gaza geldim ve mi band 8 aldım. Daha elime ulaşmadı. Sizce hangisini kullanmalıyım? Mi band 8i iade mi etmeliyim yada redmi watch 3 active'i satmalı mıyım? Çok arada kaldım, fikirlerinizi bekliyorum.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Telefonla görüşmek gibi bir ihtiyacınız yoksa Mi Band 8'e dönebilirsiniz, Active yerine düz 3 almış olsaydınız o zaman kalın derdim ancak Band 8'in ekranının kalitesini gördüğünüz zaman 3 Active'e bir daha dönmek istemeyeceksiniz

Oyla:

DexterVex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
1
Telefonla görüşmek gibi bir ihtiyacınız yoksa Mi Band 8'e dönebilirsiniz, Active yerine düz 3 almış olsaydınız o zaman kalın derdim ancak Band 8'in ekranının kalitesini gördüğünüz zaman 3 Active'e bir daha dönmek istemeyeceksiniz
Saatten telefonla gorüşmeyi seven birisi değilim, yani benim için gerekli değil. Arkadaşım band 8 aldı ve kalite farkı gerçekten dediğiniz kadar var. Tek aklımı kurcalayan şey kasa şekilleri. Watch 3'ün kasası gerçekten çok hoş ve çekici duruyor.

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Saatten telefonla gorüşmeyi seven birisi değilim, yani benim için gerekli değil. Arkadaşım band 8 aldı ve kalite farkı gerçekten dediğiniz kadar var. Tek aklımı kurcalayan şey kasa şekilleri. Watch 3'ün kasası gerçekten çok hoş ve çekici duruyor.
Band 8 gerçekten kaliteli bir ürün, watch 3te öyle ancak watch 3 Active tam öyle değil özellikle ekran farkını hissettikten sonra birdaha Active'e kullanamazsiniz

Oyla:

DexterVex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
1
Band 8 gerçekten kaliteli bir ürün, watch 3te öyle ancak watch 3 Active tam öyle değil özellikle ekran farkını hissettikten sonra birdaha Active'e kullanamazsiniz
Merhaba iyi aksamlar. Mi band 8'i 1gündür kullanıyorum ve gerçelten aşırı akıcı görüntü kalitesi muazzam, çok fazla sayıda tema ekliyebiliyorum. Sadece beğenmediğim birkaç durumu var, ekranı keşke activedeki gibi büyük olsaydı, titreşimi zayıf active'i arattı (sabah uyandırmıyor). Tek eksileri benim için bunlar. Sonuç olarak active'i satmaya karar verdim. Sizce kaç tl gibi bir fiyattan satmalıyım?

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Merhaba iyi aksamlar. Mi band 8'i 1gündür kullanıyorum ve gerçelten aşırı akıcı görüntü kalitesi muazzam, çok fazla sayıda tema ekliyebiliyorum. Sadece beğenmediğim birkaç durumu var, ekranı keşke activedeki gibi büyük olsaydı, titreşimi zayıf active'i arattı (sabah uyandırmıyor). Tek eksileri benim için bunlar. Sonuç olarak active'i satmaya karar verdim. Sizce kaç tl gibi bir fiyattan satmalıyım?
Ekran boyutu Band boyutudur, Bir Band için olması gereken ideal boyut. Onu kullanmadım ancak Mi Band 7'yi kullandım, ayrı olarak 8 de 60hz olduğunu bildiğim için akıcı olacağına eminim ekran zaten güzeldi 7'de. Eğer bir Band değil de saat istiyorsanız Watch 3'ü ve ya Watch 4'ü değerlendirebilirsiniz ileriki zamanlarda.

Piyasası nedir bilmiyorum, ikinci el satış sitelerinde piyasasına bakıp ona göre bir fiyat belirleyebilirsiniz.

Oyla:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Band 8 alınır güzel cihaz.

Oyla: