Rehber Mi Band 7 Firmware Nasıl Yüklenir ?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi Band 7 Firmware Nasıl Yüklenir ? - Resimli Anlatım

Mi band serisinde yazılım yüklemek Notify uygulaması ile kolaylıkla yapılabilmekteyken, 7 serisinde bunu Auth Key & Notify ile birlikte yapmamız gerekiyor.

Auth Key(Kimlik Doğrulama Anahtarı) Nedir ?

Kimlik Doğrulama Anahtarı, saatinizle bağlantı kurabilmek için resmi uygulama tarafından oluşturulan gizli bir koddur.
Mi Band 4, Mi Band 5, Mi Band 6, Amazfit Bip S, Bip Lite, Bip U, Verge Lite, Amazfit GTR, Amazfit GTS, Amazfit T-Rex, Zepp gibi yeni nesil saatler artık

Notify Uygulamasının resmi bir uygulama yüklenmeden saatinizle bağlantı kurmasını istiyorsanız Kimlik Doğrulama Anahtarı gerekir. Yani, onsuz Bildirim Uygulaması çalışamaz. En son üretici yazılımının piyasaya sürülmesinden bu yana, Notify'da çalışan tüm özellikleri elde etmek için Kimlik Doğrulama Anahtarı gereklidir.​

İpucu: Mi Fitness uygulamasını kullanmayın, yalnızca Zepp Life veya Zepp uygulamalarını kullanın

Auth Key(Kimlik Doğrulama Anahtarı) Nasıl Alınır ve Kullanılır? moustache~~
1.Adım:
  1. Resmi uygulamayı kaldırın
  2. Modlu Zepp/Zepp Life'den Zepp Life'ı (Mi Fit) yükleyin.
  3. Zepp Life - Profil - Mi band 7 - Gelişmiş Ayarlar - Auth Key - KAYIT
  4. Yetkilendirme anahtarınız, telefonunuzun Download/Zepp Life klasöründe kayıt edildi.

2.Adım:
  1. Notify for Mi Band uygulamasını yükleyin.
  2. Uygulamayı açın herşeye izin verin ve cihazınızı eşleyin.
  3. Eşleşme sonrası Mi Fit yüklü değil kısmını seçerek almış olduğunuz anahtarı girip kurulumu tamamlayın
  4. Sol üç çizgi - Ayarlar - Güncelle kısmından güncelleme dosyanızı seçerek işlemi tamamlamış oluyorsunuz.

Oluşabilecek sorunlardan ben ve forum.miuiturkiye.net ailesi sorumlu tutulamaz. stop~~

- İndirmek için tıklayın..! -

Modlu Zepp/Zepp Life - All in One

Son düzenleme:
Üst Alt