Soru Mi Band 5 vs Samsung Galaxy Fit 2

Hangisi?

• Mi band 5

• Samsung fit 2

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Şuan 1.5 gündür fit 2 kullanıyorum , hazır cevaplar baya iyi , mi band 5 de yok bu özellik, batarya suanlik iyi
Sanırsam fit 2 alacağım.Trendyol da 240 liraya buldum 30-40 da kupon vardı.Youtube'dan baya video izledim fit 2 daha iyi geldi.
Bilekliği aldıktan sonra kullanım deneyimimi bu konu altından paylaşırım.

1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
19
Bende Yılbaşı İndirimlerinden Mi band 5 Aldım Doğrusu Ekranın Bu Kadar Kaliteli Olmasını Beklemiyordum Siyahı Tam Olarak Siyah Gösterdiği İçin Ekranın Küçük Olduğunun Farkına Varamıyorsun Sanki Çerçeve Yokmuş Gibi Hisstiriyor Ve Cam Kalitesi Baya Hoş Kaydırmadan Da Korkuyordum Ama Oda Gayet Güzel Kasmadan Geçiş Yapabiliyorsun Ama Tek Derdim Var Nabız İzleme Ve Pai Kapalı Olmasın Rağmen Habire Nabız Ölçümü Yapıyor Ve Bunu Yaşayan Çözüm Bulamayan Çok Kişi Gordum Forumlarda Fit 2 Hakkında Bende Fit 2 Düşünüyordum Ama Mi Band 2 Kullanıyorum Mi Fit Falan Daha Ezberimde Diye Mi Band 5 E Geçmeyi Tercih Ettim Tercih Sizin. Hangisi Alırsanız Alın Kazasız Belasız Güle Güle Kullanmanız Dileğiyle :)

uluyayla

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
mi bant 5
Konular
2
Bende Yılbaşı İndirimlerinden Mi band 5 Aldım Doğrusu Ekranın Bu Kadar Kaliteli Olmasını Beklemiyordum Siyahı Tam Olarak Siyah Gösterdiği İçin Ekranın Küçük Olduğunun Farkına Varamıyorsun Sanki Çerçeve Yokmuş Gibi Hisstiriyor Ve Cam Kalitesi Baya Hoş Kaydırmadan Da Korkuyordum Ama Oda Gayet Güzel Kasmadan Geçiş Yapabiliyorsun Ama Tek Derdim Var Nabız İzleme Ve Pai Kapalı Olmasın Rağmen Habire Nabız Ölçümü Yapıyor Ve Bunu Yaşayan Çözüm Bulamayan Çok Kişi Gordum Forumlarda Fit 2 Hakkında Bende Fit 2 Düşünüyordum Ama Mi Band 2 Kullanıyorum Mi Fit Falan Daha Ezberimde Diye Mi Band 5 E Geçmeyi Tercih Ettim Tercih Sizin. Hangisi Alırsanız Alın Kazasız Belasız Güle Güle Kullanmanız Dileğiyle :)
Merhaba nabız ölçme sıklıgını burdan Ayarları yapılıyor

Ekli dosyalar

• C384112C-7729-4F1E-8BAE-2ED5FFF5E1C2.png
    C384112C-7729-4F1E-8BAE-2ED5FFF5E1C2.png
    135,2 KB · Görüntüleme: 7

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Sanırsam fit 2 alacağım.Trendyol da 240 liraya buldum 30-40 da kupon vardı.Youtube'dan baya video izledim fit 2 daha iyi geldi.
Bilekliği aldıktan sonra kullanım deneyimimi bu konu altından paylaşırım.
Dün 215 gibi bir fiyatı vardı , 30 kuponla 185 tl ye siparişi verdim.Yurt dışı 60$ olan bir ürünü bu fiyata alabildiğime sevindim.O kadar inceleme videosu falan izledim bence fit 2 band 5 den daha iyi.Bilekliği bir süre kullandıktan sonra forumda detaylı bir inceleme konusu açarım.

Üst Alt