Yardım Mi Band 5 son Mi Fit güncelleme sonrası titreşim sorunu

gsuniv

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baris
Cihazım
Mi Band 5
Konular
1
Herkese Merhaba

Mi Band 5 ile iphone XR kullanmaktayım. Son 1 haftadır mi band 5 cihazın iphone gelen çağrı olduğunda titreşim yapmadığı dikkatimi çekti

Bu sabah önce mi band 5 ile iphone arasında unpair yaptım sonra tekrar pair yaptım telefona gelen çağrı olduğunda mi band 5 üzerinde titreşim olmadı

Bu defa Mi Fit uygulamasını telefondan kaldırıp tekrar yükledim ancak sorun devam etti

Son seçenek olarak istemeyerek ios yazılım güncellemesi yaptım ancak sorun düzelmedi

Galiba bu sorun Mi Fit uygulamasının 2 hafta önceki 4.8.1 versiyon güncellemesi ile başladı

Benzer sorunu yaşayan ve çözüm bulan paylaşırsa mutlu olurum. Başka özelliklerinin yanı sıra telefona gelen çağrının band üzerinde titreşim olmaması büyük sorun bu çözülmezse farklı ürün kullanmak zorunda kalacağım

uluyayla

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
mi bant 5
Konular
2
Herkese Merhaba

Mi Band 5 ile iphone XR kullanmaktayım. Son 1 haftadır mi band 5 cihazın iphone gelen çağrı olduğunda titreşim yapmadığı dikkatimi çekti

Bu sabah önce mi band 5 ile iphone arasında unpair yaptım sonra tekrar pair yaptım telefona gelen çağrı olduğunda mi band 5 üzerinde titreşim olmadı

Bu defa Mi Fit uygulamasını telefondan kaldırıp tekrar yükledim ancak sorun devam etti

Son seçenek olarak istemeyerek ios yazılım güncellemesi yaptım ancak sorun düzelmedi

Galiba bu sorun Mi Fit uygulamasının 2 hafta önceki 4.8.1 versiyon güncellemesi ile başladı

Benzer sorunu yaşayan ve çözüm bulan paylaşırsa mutlu olurum. Başka özelliklerinin yanı sıra telefona gelen çağrının band üzerinde titreşim olmaması büyük sorun bu çözülmezse farklı ürün kullanmak zorunda kalacağım
Merhaba bende apple 6 kullanmak dayım sorun yok mi fit 4.8.1 kullanmaktayım titreşim süresini gecikme uyarılarını kapattım

gsuniv

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baris
Cihazım
Mi Band 5
Konular
1
Merhaba bende apple 6 kullanmak dayım sorun yok mi fit 4.8.1 kullanmaktayım titreşim süresini gecikme uyarılarını kapattım
merhaba titreşim süresini gecikme uyarılarını nasıl kapatıyorduk?

uluyayla

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
mi bant 5
Konular
2

Ekli dosyalar

• 1D541E0A-E9C7-4875-BDC5-A5CAD3BCA5F7.jpeg
    1D541E0A-E9C7-4875-BDC5-A5CAD3BCA5F7.jpeg
    91,5 KB · Görüntüleme: 26

ranarozupek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rana
Cihazım
samsung a 71
Konular
0
Herkese Merhaba

bende mi band 6 kulanıyorum bende de aynısı oldu

inert1a

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Huawei P40 Lite
Konular
0
İlk kurduğumda titreşim aldığım cihaz şu anda bildirim geldiğinde ışığı yanıyor ancak herhangi bir rahatsız etme modu açık olmamasına rağmen titremiyor. Çözebilen var mı?

gereksizislem2096

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
Not5 & RedmiPro
Konular
3
bununla dün bende karşı karsıya kaldım 1 kere oldu. aynı durum arkadasımda gün boyu oldu bilekliğin tekrar bir kurulumunu yaptık düzeldi.

Üst Alt