Yardım Mi band 5 sensör aktif olunca cihazın kapanma sorunu

Oguzhankavak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1000
Cihazım
mi band 5
Konular
1
Merhaba Mi Band 5 de arka kısmında bulunan sensörler kalp atışı, nabız ölçümü vs durumlarda devreye girince cihaz otomatik kapanıyor ve birdaha açılmıyor , şarjı dolu olmasına rağmen tekarar şarja taktığımda açılıyor ve sıfırdan kurulum istiyor. Bu sorun ile karşılaşan yada çözümü bilen var mı?

uluyayla

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
mi bant 5
Konular
2
Merhaba Mi Band 5 de arka kısmında bulunan sensörler kalp atışı, nabız ölçümü vs durumlarda devreye girince cihaz otomatik kapanıyor ve birdaha açılmıyor , şarjı dolu olmasına rağmen tekarar şarja taktığımda açılıyor ve sıfırdan kurulum istiyor. Bu sorun ile karşılaşan yada çözümü bilen var mı?
Merhaba şarz tamamen doldur 100 olunce mi fit uygulama üzerinden eşleştirmeyi sonlandırıp mi band 5 fabrika ayarlarına çevirip tekrar eşleştirme yapdınızmı birde mi fit uygulama sını silip yeniden indirip kurdunuz mu

Oguzhankavak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1000
Cihazım
mi band 5
Konular
1
Söylediğiniz tüm işlemler yaptım sonuç değişmedi maalesef, fabrika ayarları yada reboot dediğim zaman tekrar kapanıyor bileklik ve şarja takmadan açılmıyor. Brick olabileceğini düşünüp şarjını tamamen bitirip tekrar fulledim ama sonuç yine değişmedi. Bu arada sorun tam olarak sensörü devreye almaya çalıştığımda gerçekleşiyor şuan tüm sensörleri kapattım mi fit üzerinde cihazı normal saat gibi kullanıyorum fakat manuel bir kalp ölçümü yaptığım sırada direk kapanıyor ve sensörlerdende bu süreçte ışık gelmiyor.

Oguzhankavak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1000
Cihazım
mi band 5
Konular
1
Videolu olarakda bu şekilde bazen ilk kurulum ekranı geliyor bazen direk açılıyor

Ekli dosyalar

• WhatsApp Video 2021-01-02 at 21.35.11.mp4
    3,9 MB · Görüntüleme: 6

uluyayla

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
mi bant 5
Konular
2
Videolu olarakda bu şekilde bazen ilk kurulum ekranı geliyor bazen direk açılıyor
Merhaba ben apple kullandığım için nabız ölçüm kapatma özellik yok ama android uygulamasında var o kapalı olmasın oda açık sa cihazda donanımsal hatamı var

Oguzhankavak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1000
Cihazım
mi band 5
Konular
1
Merhaba ben apple kullandığım için nabız ölçüm kapatma özellik yok ama android uygulamasında var o kapalı olmasın oda açık sa cihazda donanımsal hatamı var
Bende Apple kullanıcısıyım mi fit de tüm sensörler kapatılabiliyor. Normalde sıkıntı yoktu bir anda şarj ettikten sonra böyle oldu tahminin farklı akımdan dolayı donanım bozulması yada firmware de bir problem var gibi :|

nuh163

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuh genc
Cihazım
Mı 5 prime
Konular
2
Aynı sorundan muzdaripim. Nabız ölçümü yaptığımda direkt kapaniyor ve tekrar şarja takmadan açılmıyor. Sorunun çözümünü buldun mu?

Üst Alt