Yardım Mi band 5 şarjı hemen bitiyor

AlexCoskun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alex de
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Arkadaşlar cihazı bugün aldım. Yani %99 da alıyorum, yani hiçbir şey yapmıyorum sarjı hemen bitiyor. Neredeyse 30 dk önce aldım ve sarjı 85. Hani 14 gün sarjı gidiyordu? 1 gün bile gitmeyecek gibi gözüküyor. Yardımcı olabilecek var mı? Nabızı vs bile kapattım. Uzun bir süre sarjda mı kalsın? Yardımcı olursanız sevinirim.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
İlk şarj çoğu zaman tatmin edici olmaz. Bir kaç şarj döngüsünden sonra gerçek performansı alırsınız ancak sizin bandda da çok fazla gitmiş. Donanımsal bir sıkıntı olma ihtimali de var. Bence 10 gün kullanın, düzelmezse 15 günü geçirmeden iade sürecini başlatın.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihaz tamamen şarj oldu uyarısı verdikten sonra bir süre daha şarjda bırakın cihazı, pc ve düşük güçlü şarj cihazları ile şarj etmeyiniz.

Kawurma

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Honor Play
Konular
0
Pilde sorun olabilir

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
Hocam cihazı 1 yıldan fazladır kullanıyorum sanırım. 14 gün gitmese de şarjı tüm özellikler (BT kilit açma vb) açık ve günlük spor aktivite takibi de dahil 7-8 günden fazla gidiyor. Cihazı sıfır aldınız veya garantisi varsa servisle iletişime geçin derim. Pilde sorun olma ihtimali de var. O kadar sürede %15 şarj gitmesi imkansız normal şartlarda.

Üst Alt