Yardım mi band 5 şarj sorunu

megaster

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
note 8
Konular
6
Yeğenlerime 3 gün önce akıllı saat aldım birine reeder lite aldım diğerine mi band 5 aldım ikisini de aynı zamanda şarj ettim ama mi band 5 olan şarjı bitmiş kullanmadım bile kutuda duruyordu, diğeri %100 duruyor az önce şarj ettim hızlı şekilde düşüş oldu %99 dan 10 dakikada %81 falan kaldı tekrar şarj etmeye başladım acaba ürün arızalı mı yoksa batarya uzun süre şarjmı edilmeli? Yoksa geri iade mi edeyim paramızla sıkıntı çekiyoruz bu nasıl iştir.

Bicer79

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
RN8P
Konular
9
Aynı sorun bende de var oğluma aldım iade ettim sahte üretim olduğundan şüpheleniyorum.

Mi band 5 ten çok şikayet var keşke baştan araştırsaydım

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Yeğenlerime 3 gün önce akıllı saat aldım birine reeder lite aldım diğerine mi band 5 aldım ikisini de aynı zamanda şarj ettim ama mi band 5 olan şarjı bitmiş kullanmadım bile kutuda duruyordu, diğeri %100 duruyor az önce şarj ettim hızlı şekilde düşüş oldu %99 dan 10 dakikada %81 falan kaldı tekrar şarj etmeye başladım acaba ürün arızalı mı yoksa batarya uzun süre şarjmı edilmeli? Yoksa geri iade mi edeyim paramızla sıkıntı çekiyoruz bu nasıl iştir.
Aynı sorun bende de vardı ve çözüm olarak şunu yapabilirsiniz. 1 Cihazı normal şarj cihazı ile şarj etmeyin örneğin uydu cihazına takabilirsiniz ve cihazı fabrika ayarlarına geri döndürün. Bu şekilde mi band 5 cihazının şarjım 5 gün gitmeye başladı.

Bicer79

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
RN8P
Konular
9
Ben laptop ile denedim %99 geçmedi ve bence 5 gün yine az mi 12-14 gün kullanan var

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17

Bicer79

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
RN8P
Konular
9
Araştırdığım kadarıyla bu ürünün sahtesi çok piyasa da Trendyol dan almıştım iade yi kabul etmiyorlar. Sıfır aldığım ürünü servise verecekmişim.
Bana kalırsa serviste ortaya çıkacak orijinal ürün olmadığı

Üst Alt