Rehber Mi Band 5 Orijinal Yazılımlar

sonersimsek99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
RN 9 Pro 6/128
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Önce yazılımı güncelledim daha sonra dil dosyasını da aynı şekilde güncelledim ve İngilizce dil seçtim. Daha sonra mi fit e girdim güncelleme kontrol ettirdim hem bileklik hem de mi fit için güncelleme yok dedi. Bileklik üstünden kontrol ettim türkçe karakterlerler olması gerektiği gibi. Şimdi mis oldu işte @tincebiz teşekkürler.

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Önce yazılımı güncelledim daha sonra dil dosyasını da aynı şekilde güncelledim ve İngilizce dil seçtim. Daha sonra mi fit e girdim güncelleme kontrol ettirdim hem bileklik hem de mi fit için güncelleme yok dedi. Bileklik üstünden kontrol ettim türkçe karakterlerler olması gerektiği gibi. Şimdi mis oldu işte @tincebiz teşekkürler.

Adınıza sevindim hocam. Mutlu günlerde kullanmanız ümidi ile...

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Yok hocam denemedim onu özellikle global yazdım. Çinsürümüne deneme fırsatım olmadı hiç
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu yeniden güncellenmiştir, yaşanan sorun için hepinizden özür diliyorum. Yeni resourcenin yanında vermiş olduğum icon paketiniz de kurmanız gerekmektedir...
ikon paketi ike türkçe karakter sorunu düzeldi emeğiniz için teşekkürler

immortal26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi band 4
Konular
4
Emoji paketinidemi aynı şekilde yüklüyoruz. Notify araçlar sistem güncelleme altındanmı

immortal26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi band 4
Konular
4
Yükledim ama olmadı. Bu arada eline emeğine sağlık

immortal26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi band 4
Konular
4
Bir yerde hata yapıyor olabilirim. Vermiş olduğunuz Yeni v78 Resource Download dosyasını indirip notify üzerinden sistem güncellemesinden yükledim. Ardından vermiş olduğunuz emoji paketini indirip yine aynı şekilde notify üzerinden yükledim. Türkçe karakterlerde sıkıntı yok sadece emojiler hala çıkmıyor. Başka yapmam gereken birşey yada hatalı yapmış olduğum yer varmı acaba ?

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Bir yerde hata yapıyor olabilirim. Vermiş olduğunuz Yeni v78 Resource Download dosyasını indirip notify üzerinden sistem güncellemesinden yükledim. Ardından vermiş olduğunuz emoji paketini indirip yine aynı şekilde notify üzerinden yükledim. Türkçe karakterlerde sıkıntı yok sadece emojiler hala çıkmıyor. Başka yapmam gereken birşey yada hatalı yapmış olduğum yer varmı acaba ?

Hocam emojilerim tamamı destekli değil zaten. Belli başlı emojiler var halihazırda. Türkçe karakter sıkıntınız geçtiyse tamam demektir

immortal26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi band 4
Konular
4
Hocam emojilerim tamamı destekli değil zaten. Belli başlı emojiler var halihazırda. Türkçe karakter sıkıntınız geçtiyse tamam demektir
Anladım teşekkür ediyorum ilgin için

Üst Alt