Yardım Mİ BAND 5 NFC VE SESLİ ASİSTAN

Alizeki

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Resmi note 7
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global
Telefon Modeli
Resmi note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar merhabalar, Xaomi mi band 5 NFC li model almayı düşünüyorum, bu ürünü aldığımda sesli asistanı ingilizce bir şekilde kullanabilir miyim?

Aynı zamanda da toplu taşıma için NFC özelliğini aktif bir şekilde kullanabilir miyim?

Sorularımın cevabına hakim olup cevap verebilecek varsa buyrun :D

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Bildiğim kadarıyla sesli asistan şuan sadece çince, ileride başka dil gelir mi bilmiyorum.
Nfc ise bankacılık işlerinde kullanılmaz ama toplu taşıma için bir bilgim yok. Çine özgü bir sürüm olduğu tam verim alacağınızı sanmıyorum. Global sürüm olarak Amazfit band 6 adı altında çıkacakmış duyduğum kadarıyla. Birde o sürümü araştırın isterseniz.

Oyla:

Alizeki

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Resmi note 7
Konular
1
Bildiğim kadarıyla sesli asistan şuan sadece çince, ileride başka dil gelir mi bilmiyorum.
Nfc ise bankacılık işlerinde kullanılmaz ama toplu taşıma için bir bilgim yok. Çine özgü bir sürüm olduğu tam verim alacağınızı sanmıyorum. Global sürüm olarak Amazfit band 6 adı altında çıkacakmış duyduğum kadarıyla. Birde o sürümü araştırın isterseniz.
Teşekkürker bu cihazı da bir araştırıyım dediğiniz gibi ne özellikleri var vs inceleyeyim.

Oyla:
Üst Alt