Soru Mi band 5 Mi fit vs Zepp ??

• Konbuyu başlatan uk87
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 4K

uk87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, mi band serilerini 1s,2,4 ve şimdi 5 olarak kullandım. Notify uygulamasını da denedim ama çok teferruatlı olduğu için kaldırdım. Mi fit uygulamasını yıllardır kullanıyorum ama şimdi zepp uygulaması da mi band 5'le eşleşebiliyor, size sorum Mifit uygulamasından ne gibi artıları var bu Zepp uygulamasının? Mi fit'i kaldırıp Zepp kullanmaya değer mi? Denemek için yükledim .. Bu arada iki uygulama varken mi fit ve zepp arasinda bileklik bağlantisi gidip geliyor, kararsizlik yaşıyor. Birinden birini tervih etmek gerekiyor. Mi band 5 için sizin tercihiniz hangisinolurdu, neden??

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Zepp uygulamasının ne artıları var?

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
İki uygulama arasında hiçbir artı eksi yok sadece tasarım farkı var. Dilediğinizi kullanabilirsiniz fakat Zepp uygulaması güncellemeleri daha geç alabilir.

Oyla:

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Merhaba arkadaşlar, mi band serilerini 1s,2,4 ve şimdi 5 olarak kullandım. Notify uygulamasını da denedim ama çok teferruatlı olduğu için kaldırdım. Mi fit uygulamasını yıllardır kullanıyorum ama şimdi zepp uygulaması da mi band 5'le eşleşebiliyor, size sorum Mifit uygulamasından ne gibi artıları var bu Zepp uygulamasının? Mi fit'i kaldırıp Zepp kullanmaya değer mi? Denemek için yükledim .. Bu arada iki uygulama varken mi fit ve zepp arasinda bileklik bağlantisi gidip geliyor, kararsizlik yaşıyor. Birinden birini tervih etmek gerekiyor. Mi band 5 için sizin tercihiniz hangisinolurdu, neden??

Amazfit ( Zepp ) ve Mifit kullanmış bir kullanıcı olarak mifit kullanın derim. Sebebi ise mifit uygulamasını xiaomi ürünleri ve diğer ekipmanlar ile sorunsuz kullanabiliyorsunuz. Mi tartı , tansiyon aleti vb gibi. Zepp ise sadece amazfit ürünlerini destekliyor uygulama içi bir entegrasyon söz konusu değil. mi tartı ve diğer ekipmanlar ile çalışmıyor. Arayan ve bildirimler ile sorunlar var. ben buyüzden t-rex model saatimi sattım.

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Amazfit ( Zepp ) ve Mifit kullanmış bir kullanıcı olarak mifit kullanın derim. Sebebi ise mifit uygulamasını xiaomi ürünleri ve diğer ekipmanlar ile sorunsuz kullanabiliyorsunuz. Mi tartı , tansiyon aleti vb gibi. Zepp ise sadece amazfit ürünlerini destekliyor uygulama içi bir entegrasyon söz konusu değil. mi tartı ve diğer ekipmanlar ile çalışmıyor. Arayan ve bildirimler ile sorunlar var. ben buyüzden t-rex model saatimi sattım.
Uygulamalar her cihazda aynı davranmazlar. Örneğin Mi Band 4 ve 5te bazı konularda Mi Fit uygulamasından daha stabiller fakat yazılım güncellemeleri vs. çok geç aldığı için Mi Band 4 ve 5te tavsiye etmiyorum.

Oyla:

Olgun41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AHMET
Cihazım
Xiomia Mİ ban 5
Konular
0
Ben yeni yükledim zepp i mi fitte göeremedigim uykumu zepp te gördüm şuan için bunu kullanmayı düşünüyorum

Oyla:

DayKnight

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi Band 5
Konular
0
Merhabalar,
Ben bisikletciyim ve strava kullaniyorum. Mi band 5 i zepp ile kullanirsak, bisiklet suruslerimizi otomatik olarak stravaya yukleniyormus. Bunun icin zepp kullanmaya baslayacagim.

Mi Band 5 i fabrika ayarlarina dondurdum, telefona zepp i kurdum. Zepp te cihaz ekle dedim, mi band 5 i buldu ekledi ama cihazi etkinlestir adiminda vihazi bulamiyor. Neden boyle yapiyor anlamadim

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Merhabalar,
Ben bisikletciyim ve strava kullaniyorum. Mi band 5 i zepp ile kullanirsak, bisiklet suruslerimizi otomatik olarak stravaya yukleniyormus. Bunun icin zepp kullanmaya baslayacagim.

Mi Band 5 i fabrika ayarlarina dondurdum, telefona zepp i kurdum. Zepp te cihaz ekle dedim, mi band 5 i buldu ekledi ama cihazi etkinlestir adiminda vihazi bulamiyor. Neden boyle yapiyor anlamadim
Mi fit ile eşleştirin hicbirsey yapmadan zepp yükleyin eslesmis olacak sonra mi fit i hiçbir işlem yapmadan direkt silin

Oyla:

DayKnight

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi Band 5
Konular
0
Yukardaki sekilde denedigimde zepp ilk basta mi band 5 i goruyor fakat sonra cihazi etkinlestir ekraninda etkinlestirmeyi yapamiyor(Belki zepp in son surumunde duzeltmislerdir. Son surumu denemedim.)

Simdi telefonumda zepp ve mi fit uygulamasi kurulu, iki uygulamaya da ayni mifit hesabi ile bagliyim. Mi band i tamamen mi fit uygulamasi ile kullaniyorum. zepp ten hesaplarima strava ve relive i ekledim. Su anda mi band ten actigim tum turlarim strava ve relive ye otomatik yukleniyor. Sadece yukseklik bilgisi aktarilmiyor, onun da zamanla cozumu gelir belki.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt