Soru Mi Band 5 Ekran Sorunsalı

Nejdet85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nejdet
Cihazım
iPhone
Konular
1
Arkadaşlar, xiomi mi 5 akıllı bilekliğime ekran koruyucu takılırken ekrana çakmak tutuldu.Bu ekrana, cihaza zarar vermez mi? Bilgisi olan varsa yazsın lütfen.Aklımı kurcaladı fazlasıyla.Bir de bu cihaza uzun bildirimler yarım geliyor bende.Bu gece denedim uyku takibi de yapmamış.Daha önce yapmıştı bu takibi.Aklım iyice karıştı yani.Lüften yardımcı olun.

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Arkadaşlar, xiomi mi 5 akıllı bilekliğime ekran koruyucu takılırken ekrana çakmak tutuldu.Bu ekrana, cihaza zarar vermez mi? Bilgisi olan varsa yazsın lütfen.Aklımı kurcaladı fazlasıyla.Bir de bu cihaza uzun bildirimler yarım geliyor bende.Bu gece ilk kez demedim, uyku takibi de yapmamış.Daha önce yapmıştı bu takibi.Aklım iyice karıştı yani.Lüften yardımcı olun.
Uzun süreli tutarsa çakmağı zarar verir ama bugüne kadar zarar vereni görmedim çünkü o yapışkan koruyucular ısıyla daha iyi yapıştığı için azıcık ısı versen yapışıyor sorun olmaz ekran için

Oyla:

Nejdet85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nejdet
Cihazım
iPhone
Konular
1
Uzun süreli tutarsa çakmağı zarar verir ama bugüne kadar zarar vereni görmedim çünkü o yapışkan koruyucular ısıyla daha iyi yapıştığı için azıcık ısı versen yapışıyor sorun olmaz ekran için
Teşekkür ederim.Peki uyku takibi, mesajın tümünün görülmemesi sorunu sebepleri neler acaba? Biliyor musunuz? Bir de mailler gelmedi saate, ayarladım oysa.

Oyla:

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Teşekkür ederim.Peki uyku takibi, mesajın tümünün görülmemesi sorunu sebepleri neler acaba? Biliyor musunuz?
Rica ederim Hocam o konuda bilgim yok malesef ama hocalar yardımcı olacaktır size

Oyla:

Nejdet85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nejdet
Cihazım
iPhone
Konular
1
Yardımcı olacak birileri var mı?