Yardım Mi band 4

millerozgur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Gm Elite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 11
Telefon Modeli
Redmi note 4
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Cihazı Türkçe yapmaya çalışırken dondu, hiçbir şekilde müdahale edemiyorum, ne yapmalıyım?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-03-10-28-51-520_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2019-12-03-10-28-51-520_com.android.chrome.jpg
    460,7 KB · Görüntüleme: 45

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Hocam cihazınızın bluetooth bağlantısını kapatın sonra mifit uygulamasına girin. Sizden bluetooth açma izni isteyecektir kabul edin. Daha sonra mi fit cihaza bağlanmaya çalışacaktır. Muhtemelen ilk seferde bağlanmayacak. Ana ekranı aşağı çekerek 3-4 defa deneyin bağlantı sağlanacaktır. Sonrasında güncelleme yapar zaten

Oyla:

millerozgur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Gm Elite
Konular
1
Mifit yuklediniz degil mi ? Baska bir uygulama ile mi guncelleme denediniz daha once ? Mi fiti kurup guncellemeyi deneyin direkt. Baglanmiyormus gibi dursa da deneyin. Mi band tools diye birsey var olmadi onu deneyin.

Ekranda guncelleme ile ilgili birseyden bahsediyor ve tek cozum tekrar yukleme.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mi fit yükledim. Herşeyi denedim ama eşleşmiyor, sıfırlayın diyor. Notify ile Türkçe yapmak istemiştim İnternet'ten indirdiğim bir dosyayı ama Polish dilini seçtikten sonra kısa sürede içinde türkçe olacaktı ama benimki böyle dondu kaldı, ben türkçe kullanmak istemiyorum artık, sadece koluma takıp kullanmak istiyorum o kadar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam cihazınızın bluetooth bağlantısını kapatın sonra mifit uygulamasına girin. Sizden bluetooth açma izni isteyecektir kabul edin. Daha sonra mi fit cihaza bağlanmaya çalışacaktır. Muhtemelen ilk seferde bağlanmayacak. Ana ekranı aşağı çekerek 3-4 defa deneyin bağlantı sağlanacaktır. Sonrasında güncelleme yapar zaten
başlarda bunu yapıyordu ama ben yeniden türkce yapmak istedim, sonra döndü işte galiba bozuldu ama notify da bluetooth bağlandı diyor. Şarjın bitmesini bekliyorum çaresizce

Oyla:

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Mi fit yükledim. Herşeyi denedim ama eşleşmiyor, sıfırlayın diyor. Notify ile Türkçe yapmak istemiştim İnternet'ten indirdiğim bir dosyayı ama Polish dilini seçtikten sonra kısa sürede içinde türkçe olacaktı ama benimki böyle dondu kaldı, ben türkçe kullanmak istemiyorum artık, sadece koluma takıp kullanmak istiyorum o kadar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

başlarda bunu yapıyordu ama ben yeniden türkce yapmak istedim, sonra döndü işte galiba bozuldu ama notify da bluetooth bağlandı diyor. Şarjın bitmesini bekliyorum çaresizce

Notify bağlandı gösterse de bağlı değildir hocam bağlı olsa rahatlıkla yazılım yükleyebilmeniz gerekir

Oyla:

millerozgur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Gm Elite
Konular
1
Bu tarz durumlar

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-04-20-27-58-523_com.xiaomi.hm.health.jpg
    Screenshot_2019-12-04-20-27-58-523_com.xiaomi.hm.health.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 6
  • Screenshot_2019-12-04-20-27-35-324_com.xiaomi.hm.health.jpg
    Screenshot_2019-12-04-20-27-35-324_com.xiaomi.hm.health.jpg
    247,4 KB · Görüntüleme: 6
Oyla:

millerozgur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Gm Elite
Konular
1
Evet sıfırda kalıyor ve başarısız oldu diyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-04-20-49-30-571_com.mc.miband1.jpg
    Screenshot_2019-12-04-20-49-30-571_com.mc.miband1.jpg
    336,7 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_2019-12-04-20-48-42-663_com.mc.miband1.jpg
    Screenshot_2019-12-04-20-48-42-663_com.mc.miband1.jpg
    281,8 KB · Görüntüleme: 5
Oyla:

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Evet sıfırda kalıyor ve başarısız oldu diyor

Notify cihaza bağlı olmadığından kaynaklanıyor işte hocam. Bu hatayı aldıktan hemen sonra mifite girip senkrom yapmaya çalıştığınızda cihazın mi fite bağlanması gerekmekte

Oyla:

DiKMeN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürcan
Cihazım
Mi 9T
Konular
2
Notify uygulamasinda once yazilimi guncelleyin. Daha sonra kaynaklari. En son yazitipinde cakildiniz diye tahmin ediyorum. Buradaki sirada ve yazitipinde hata yapilinca cakiliyor.

Bir de notify ayarlarinda mi fit yuklu mu diye bir ayar var. O ayari evet diye degistirin. İki uygulama ayni anda kuruluysa o ayari da yapmak gerekiyor

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

millerozgur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Gm Elite
Konular
1
Evet sonunda bilekliğimi kullanmaya başladım. Şarj %4 civarındayken lehçeden Çince'te döndü ama hâlâ bişey yapamıyordum. Sonra şarj bitti ve ben tamamen doldurana kadar bekledim. Şarjdan çekince yine aynıydı. Sonra mi fit e bağladım ve düzeldi, ama tabi Çince idi. Bende telefonun dilini değiştirdim. Şu an için Türkçe yapma düşüncem yok, bu süreci tekrar yaşamak istemiyorum, yardımlarınız içinde teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• IMG_20191206_220716.jpg
    IMG_20191206_220716.jpg
    3,3 MB · Görüntüleme: 4
Oyla:

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Evet sonunda bilekliğimi kullanmaya başladım. Şarj %4 civarındayken lehçeden Çince'te döndü ama hâlâ bişey yapamıyordum. Sonra şarj bitti ve ben tamamen doldurana kadar bekledim. Şarjdan çekince yine aynıydı. Sonra mi fit e bağladım ve düzeldi, ama tabi Çince idi. Bende telefonun dilini değiştirdim. Şu an için Türkçe yapma düşüncem yok, bu süreci tekrar yaşamak istemiyorum, yardımlarınız içinde teşekkür ederim

Hadi gözünüz aydın geçmiş olsun. Türkçe yapmak isterseniz sabitteki konuda bulunan adımları takip ettiğiniz sürece sıkıntı olmayacaktır... Mutlu günler dilerim...

Oyla:
Üst Alt