Yardım Mi Band 4 yeniden başlatmadıkça pil yüzdesi değişmiyor

ahmet_1231

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Eren
Cihazım
Galaxy M10
Konular
1
sıfırlama yapmanıza gerek yok mi fitten güncellemeleri ara ara kontrol edin, play storeden mi fit güncellemelerini ara ara kontrol edin bilekliğe yazılım güncellemesi gelecek geldiğinde güncellemeyi yapın büyük ihtimalle sorun çözülür
tamamdır teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sıfırlama yapmanıza gerek yok mi fitten güncellemeleri ara ara kontrol edin, play storeden mi fit güncellemelerini ara ara kontrol edin bilekliğe yazılım güncellemesi gelecek geldiğinde güncellemeyi yapın büyük ihtimalle sorun çözülür
bir şey daha sorabilir miyim yani siz bu bilgiyi nereden biliyorsunuz bu gelecek güncellemelerin olduğu bir site falan var mı varsa beni de bilgilendirseniz olabilir mi

Son düzenleme:

ahmet_1231

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Eren
Cihazım
Galaxy M10
Konular
1
tamamdır teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bir şey daha sorabilir miyim yani siz bu bilgiyi nereden biliyorsunuz bu gelecek güncellemelerin olduğu bir site falan var mı varsa beni de bilgilendirseniz olabilir mi
Gerçekten soruyorum kafana göre mi söyledin yoksa herkeste bu sorun mu var?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Gerçekten soruyorum kafana göre mi söyledin yoksa herkeste bu sorun mu var?
Mi band 4 ün 3 tane donanım revizyonu vardır. Her yazılım her donanım revizyonunda farklı davranır. Örneğin 1.0.9.42 bir donanım revizyonunda bileklik yeni alındığında eşleştirilmesine rağmen açılmasını engelleyen bir hata barındırıyor. Yani kafama göre söylemedim. Bu arada bu linkten şimdiye kadar mi band 4 te kullanılan tüm yazılımlara ulaşabilirsiniz. Beta yazılımları kesinlikle yüklemeyiniz. Buradan yazılım yüklerken yazılım sürümünüze uygun resource dosyasınıda yüklemeniz gerekmektedir. Bu linkteki yazılımlar android için sadece bu linkteki program ile bilekliğe kurulabilir.

ahmet_1231

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Eren
Cihazım
Galaxy M10
Konular
1
Mi band 4 ün 3 tane donanım revizyonu vardır. Her yazılım her donanım revizyonunda farklı davranır. Örneğin 1.0.9.42 bir donanım revizyonunda bileklik yeni alındığında eşleştirilmesine rağmen açılmasını engelleyen bir hata barındırıyor. Yani kafama göre söylemedim. Bu arada bu linkten şimdiye kadar mi band 4 te kullanılan tüm yazılımlara ulaşabilirsiniz. Beta yazılımları kesinlikle yüklemeyiniz. Buradan yazılım yüklerken yazılım sürümünüze uygun resource dosyasınıda yüklemeniz gerekmektedir. Bu linkteki yazılımlar android için sadece bu linkteki program ile bilekliğe kurulabilir.
Ama sanırım bu pil sorununu benden başkası yaşamamış bunun düzeleceğini nereden bileceğim ki?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Ama sanırım bu pil sorununu benden başkası yaşamamış bunun düzeliceğini nereden bileceğim ki?
yazılım güncellemesinden sonra düzelmezse eşleştirmeyi mi fit uygulaması üzerinden sonlandırıp tekrar eşleştirin yine düzelmezse yetkili serise başvurun

ahmet_1231

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Eren
Cihazım
Galaxy M10
Konular
1
yazılım güncellemesinden sonra düzelmezse eşleştirmeyi mi fit uygulaması üzerinden sonlandırıp tekrar eşleştirin yine düzelmezse yetkili serise başvurun
Tamam şimdi cevabı aldım teşekkürler.

ahmet_1231

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Eren
Cihazım
Galaxy M10
Konular
1
Sorun çözüldü eşleştirmeyi kaldırıp tekrar eşleştirdim.

Üst Alt