Soru Mi band 4 uyku takibi

darkseel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selahattin
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
Band 4 kullanıyorum mi fit ile uyku takibini yapamıyor uyuduğum saati nerdeyse doğru olarak yapıyor ama gece WC ye kalkıyorum ya geri uyumamış olarak görüyor yada hiç kalktigimi hesaplamiyor bir çözümü var mı

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Band 4 kullanıyorum mi fit ile uyku takibini yapamıyor uyuduğum saati nerdeyse doğru olarak yapıyor ama gece WC ye kalkıyorum ya geri uyumamış olarak görüyor yada hiç kalktigimi hesaplamiyor bir çözümü var mı

Bir ihtimal bağlantı kopuyor olabilirmi lavabo gidip gelirken sonrada geç bağlanıyor aradaki zaman kayıp gözüküyor
Selametle

darkseel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selahattin
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
Bir ihtimal bağlantı kopuyor olabilirmi lavabo gidip gelirken sonrada geç bağlanıyor aradaki zaman kayıp gözüküyor
Selametle
Sanmıyorum evin içinde nerdeyse bağlantı hiç kopmuyor lavabo kendi odamda bağlantının kopması imkansız bazı geceler lavaboya gidip geldiğini bile anlamıyor arada çocuklara bakıyorum nasil uyuyorlar diye yani uyanık olduğum zaman 5dk felan oluyor hiç uyanık zaman göstermiyor

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Sanmıyorum evin içinde nerdeyse bağlantı hiç kopmuyor lavabo kendi odamda bağlantının kopması imkansız bazı geceler lavaboya gidip geldiğini bile anlamıyor arada çocuklara bakıyorum nasil uyuyorlar diye yani uyanık olduğum zaman 5dk felan oluyor hiç uyanık zaman göstermiyor
Tüm verileri sıfırla dene olmadı bağlantıyı kopar uygulamayı sil sonra tekrardan bağlan ve kur hatta ve hatta uygulamayı play Store'dan değil bizim forumdan yükle ve dene bakalım
Selametle

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
Selametle

Bağlantı derken? Ben telefonuma bağlantı kurmadığım halde gece uyku durumunu kaydediyor sabah uyandığımda bağlandığımda aktarıyor. Yalnız çalışma prensibini tam anlayamadım, nabız ölçümüne göre yapıyor desem, değil sanırım? Öyle olsaydı geceki nabızlarımı yazardı ama yazmıyor.

Acar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acar
Cihazım
Mi 6 Ceramic
Konular
0
Bu konuyu bende merak ediyorum, dediğiniz gibi aradaki uyanık kalma saatleri görülmüyor, mi band 2 de böyle değildi bu durum.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Sıkıntı yazılımsal olabilir o vakit bir sonraki güncelleme ile durumu düzeltirler hocam band2 dediğiniz gibi çalışıyor
Selametle

Üst Alt