Soru Mi Band 4 Türkçe dil ve karakter

Deniz066

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Mi Band 4
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Gelen cevap bu arkadaşlar diğer dillere bakın diyor eksik olmasın iki gözümüzün çiçeği X

Son düzenleme:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Konuyu hortlatıyorum, hala güncelleme beklemekteyiz bir gelişme yok değil mi ?

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
Saçma sapan iş yapıyorlar hiç mi dile getiren yok aylar olmuş hala çeviri yok.

Mr_samedro

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Herkese selamlar, Xiaomi mi band 4 kullanıcıları için süper bir haberim var. Sonunda Türkçe yapabildim, öncelikle bu yamayı Emir Altunay kardeşimiz yapmış ve bu forumda paylaşmış bende sizlerle tekrar paylaşmak istedim, görmeyenler olabilir.
Aşağıda vereceğim linkteki dosyayı indirmeniz gerekmekte, mi fit telefonunuzda kurulu olsun sorun değil, notify and fitness programını indiriyoruz. Mi fiti açıp veriler eşleştirildi yazısından sonra Bluetooth'u kapatıp tekrar açıyoruz bağlandı yazısını görünce mi fiti aşağı alıp notify and fitness programını açıyoruz. Burada sağ üst köşede bulunan ayar sekmesine girip, ürün bilgilerini güncelle yazısına tıklayıp dosyayı oradan kuruyoruz. %100 olduktan sonra geri tuşuna basıp çıkıyoruz ve dil seçeneğinden Polish seçeneğini işaretliyoruz ve update yazısının gitmesini bekliyoruz. Sonrasında bilekliğimiz Türkçe olacaktır. Güncelleme yapıldıktan sonra notify and fitness programını silebilirsiniz. Türkçe olarak kalır.

Ekli dosyalar

• IMG_20191126_170001.jpg
    IMG_20191126_170001.jpg
    2,7 MB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20191126_165937.jpg
    IMG_20191126_165937.jpg
    2,3 MB · Görüntüleme: 62

ishan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Herkese selamlar, Xiaomi mi band 4 kullanıcıları için süper bir haberim var. Sonunda Türkçe yapabildim, öncelikle bu yamayı Emir Altunay kardeşimiz yapmış ve bu forumda paylaşmış bende sizlerle tekrar paylaşmak istedim, görmeyenler olabilir.
Aşağıda vereceğim linkteki dosyayı indirmeniz gerekmekte, mi fit telefonunuzda kurulu olsun sorun değil, notify and fitness programını indiriyoruz. Mi fiti açıp veriler eşleştirildi yazısından sonra Bluetooth'u kapatıp tekrar açıyoruz bağlandı yazısını görünce mi fiti aşağı alıp notify and fitness programını açıyoruz. Burada sağ üst köşede bulunan ayar sekmesine girip, ürün bilgilerini güncelle yazısına tıklayıp dosyayı oradan kuruyoruz. %100 olduktan sonra geri tuşuna basıp çıkıyoruz ve dil seçeneğinden Polish seçeneğini işaretliyoruz ve update yazısının gitmesini bekliyoruz. Sonrasında bilekliğimiz Türkçe olacaktır. Güncelleme yapıldıktan sonra notify and fitness programını silebilirsiniz. Türkçe olarak kalır.
teşekkür ederim güzel oldu

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dewilfree

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
note 8
Konular
0
yaptım şuan yazının gitmesini bekliyorum inş olur =)

Edit : Teşekkürler ;)

Ekli dosyalar

• 20191126_181702.jpg
    20191126_181702.jpg
    815,9 KB · Görüntüleme: 52

Ertuğrul56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Arkadaşlar merhaba, geçen hafta mi band 4 aldım oğluma. Geldiği gün güncelleme ve türkçeleştirme için çalışılırken mi band ekran kilitlendi. Şu anda notify and fitness ve mi fit telefonumda yüklü ancak her ikisiyle de band4 e ulaşamıyorum. ekrana dokunduğumda(miband4 ekranı) "connect to mi fit to update again" yazıyor herhangibir şekilde bunu değiştiremiyorum. mi fit eşleştirirken " eşleştirilemedi, bilekliği sıfırlayın tekrar deneyin " yazıyor.bileklik nasıl sıfırlanır, başka çözüm varmıdır bu konuda yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Altntarla

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
2
Arkadaşlar merhaba, geçen hafta mi band 4 aldım oğluma. Geldiği gün güncelleme ve türkçeleştirme için çalışılırken mi band ekran kilitlendi. Şu anda notify and fitness ve mi fit telefonumda yüklü ancak her ikisiyle de band4 e ulaşamıyorum. ekrana dokunduğumda(miband4 ekranı) "connect to mi fit to update again" yazıyor herhangibir şekilde bunu değiştiremiyorum. mi fit eşleştirirken " eşleştirilemedi, bilekliği sıfırlayın tekrar deneyin " yazıyor.bileklik nasıl sıfırlanır, başka çözüm varmıdır bu konuda yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.
Şarjının bitmesini bekleyin şarjı fullemeden önce mi fiti hazırlayın ve tam şarja taktığınız anda bağlanmaya çalışın başka bir yolu yok

Üst Alt