Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Arkadaşlar forumun sitesinden airdots almak istiyorum güvenilir midir? bi sorun çıkarsa nasıl yaparız? bi konu açtım ancak kabul edilmedi anlamsız bir şekilde cevaplarınızı bekliyorum sağolun.

Güvenilirdir, Cepport tarafından gönderiliyor sorun yaşadığınızda Cepport ile iletişime geçebilir veya cantara hocama yazabilirsiniz

mura

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MuRa
Cihazım
galaxy s7
Konular
5
yorumlara baksam kesinlikle mi band 4 almazdım ama yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve söylenilen sorunların hiçbiri ile karşılaşmadım. Çok memnunum ben mi band 4'ten.

veyselkina72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
veysel
Cihazım
mi5s
Konular
0
Mi band 2 de çok güzel uyku takibi yapabiliyorum gün içinde ne zaman yatsam uyku süresine ekleniyordu. Fakat band4 de takip etmiyor uyku sürelerini ayarlayamadım şuan gece vardiyasında çalışıyorum ve gündüz yatıyorum uyku takibi için nasıl bir yol izlemem lazım
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Uyku takibi yapan yok mu aranızda

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aliyurdakal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
k20 pro
Konular
2
HALEN TÜRKÇE GELMEDİ YAZIK

mockingbird

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mockingbird
Cihazım
mi band 4
Konular
0
Merhaba arkadaşlar
bir sorum olacak;
Mi Band 4 bilekliğim ile alarm fonksiyonunu kullanmaya çalıştığımda alarmı hangi saate kurarsam kurayım 10-15 dakikada bir bileklik alarm işareti çıkıyor ve titremeye başlıyor sanki alarm o saate ayarlanmış gibi.:? bu her 10-15 dakikada bir tekrar ediyor sürekli.
Bir ayarı falan yanlış mı yapıyorum acaba? bana yardımcı olabiliecek bir arkadaş var ise şimdiden teşekkür ederim:)

mockingbird

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mockingbird
Cihazım
mi band 4
Konular
0
Merhaba arkadaşlar
bir sorum olacak;
Mi Band 4 bilekliğim ile alarm fonksiyonunu kullanmaya çalıştığımda alarmı hangi saate kurarsam kurayım 10-15 dakikada bir bileklik alarm işareti çıkıyor ve titremeye başlıyor sanki alarm o saate ayarlanmış gibi.:? bu her 10-15 dakikada bir tekrar ediyor sürekli.
Bir ayarı falan yanlış mı yapıyorum acaba? bana yardımcı olabiliecek bir arkadaş var ise şimdiden teşekkür ederim:)
Kendi kendime yanıt vereyim :)
Mi Fit uygulaması ile alarmları aç/kapat yaptığınızda saat(mi band) üzerinden alarmı kapalı duruma alsanız bile saat(mi band) alarm zamanı gelmeden yada alarm zamanı geçmiş olsa bile 10 dakikada bir kendisini otomatik erteliyor ve dolayısı ile 10-15 dakikada bir alarm ertelenmiş gibi alarm ayarlamamış olsanız bile alarm çalıyor.
Ancak saat üzerinden(mi band) alarm çalarken eğer resimdeki gibi(kırmızı renk ile işaretli) "X" işaretine basarsanız bu durumda ayarladığınız ertesi gün alarm zamanına kadar saat alarm çalmıyor. wasntme~~
Alarmınızı mi fit uygulaması üzerinden zaman olarak ayarlayın ancak alarmınızın açılıp kapanma özelliklerini mi fit üzerinden değil,saatinizin üzerinden yönetin;)
Ayrıca sarı renk ile işaretlenmiş bölüme basarsanız galiba saat üzerinden alarmınızı erteleyebiliyorsunuz..emin değilim tam.
Çok alarmlı oldu biliyorum ancak umarım bilgi katıkısı sağlar :?
Teşekkür ederim;Kolay gelsin.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt