Yardım Mi band 4 tamamen şarj olmuyor.

MiMac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 10 5G
Konular
3
Selamlar, dün MI Store dan Mi Band 4 satın aldım. İlk aldığımda şarjı yoktu biraz kullanabilmek için şarja taktım %40 olunca çıkardım. Bugün yaklaşık %30 olduğunda yine şarja taktım ve aradan 1 saat civarı geçtikten sonra baktım şarjı %99 olmuş. Biraz oyalandım yaklaşık 10 dakika geldim baktım hala şarjı %99. Kaç defa denedim şarjı %100'e fullenmiyor. Ne yapabilirim?

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Garanti servisine teslim edebilirsiniz.
Bundan önce, şarjı tamamen bitirip tamamen şarj olmasını beklemeyi deneyebilirsiniz. Bu kadar takılmayın bence. Gelen güncelleme var ise onu da yapınız.

aalperdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Hocam bende de vardı aynı sıkıntı. Şarjdan çekince mi fitte en son tam şarj olduğu günü doğru gösteriyor. Yani tam dolu hale geliyor 99 gösterse bile. Sanırım sadece yazılımsal ya da yazı karakteri olarak sorun var. Son güncellemeyi yapınca mı gitti sorun yoksa kendi kendine mi çözüldü bilmiyorum ancak son sarj ettiğimde bu sıkıntı kalmadı.

MiMac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 10 5G
Konular
3
Garanti servisine teslim edebilirsiniz.
Bundan önce, şarjı tamamen bitirip tamamen şarj olmasını beklemeyi deneyebilirsiniz. Bu kadar takılmayın bence. Gelen güncelleme var ise onu da yapınız.
Teşekkür ederim yanıt için büyük ihtimalle öyle yapacağım ama birşey fark ettim şarjdan çektikten 3 4 dakika sonra şarjı %10 azaldı ayrıca hiçbir özelliğini kullanmama rağmen giderek anormal bir şekilde azalıyor. Normalde bi şekilde hallederdim takılmazdım ancak böyle olursa sık sık şarja takmam gerekecek. En kısa zamanda satın aldığım mağazaya başvuracağım.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Teşekkür ederim yanıt için büyük ihtimalle öyle yapacağım ama birşey fark ettim şarjdan çektikten 3 4 dakika sonra şarjı %10 azaldı ayrıca hiçbir özelliğini kullanmama rağmen giderek anormal bir şekilde azalıyor. Normalde bi şekilde hallederdim takılmazdım ancak böyle olursa sık sık şarja takmam gerekecek. En kısa zamanda satın aldığım mağazaya başvuracağım.
Bu durumda en doğru seçenek satın aldığınız firma ile iletişime geçmek ve ürünü garantiye teslim etmektir.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Bende 99a gelince yaklaşık 1.5 saat sürüyor 100 olması ama 100den 99a 2 günde düşüyor

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Bende de 99 olunca titreyip dolu gibi uyarı veriyor. Ama sadece titreşim oluyor. Herhangi uyarı vs yok.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tolgasonkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
iPhone 5s
Konular
0
Aynı sorun bende de mevcut çekip tekrar takıyorum bilekliği şarjdan bir süre sonra tam şarj oldu diyor.

Üst Alt