Soru Mi band 4 ne zaman Türkçe olacak

arif33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
mi9se
Konular
0
Hocam yazı fontlarını biz yazmıyoruz. İnce görünüyorsa İngilizceyi seçin Türkçe karakterler kalınlaşıyor.
telde mi fit yüklü herşey orjinal miban4 İngilizce ama Türkçe karakter sıkıntısı yok WhatsAppta Facebook ta mesajlarda. komple Türkçe olsun istediğim zaman ise karakterler inceliyor okuması zorlaşıyor

sabriayrilmaz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Mert
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Hocam zaten orjinal yazılımdaki sadece dil dosyasını değiştiriyorum bu.
Yani sıkıntı olmaz.
Yani kağıtın üstündeki yazı gibi düşünün.
Ben sadece yazılanı silip başka şey yazıyorum.
Başkalarının yaptığı gibi kağıda birşeyler yapıştırıp biryerlerini yırtmıyorum.
Ya öyle tabiki ama şöyle düşünün. Ben sadece bu cihazı kullanmak için alıyorum. İnternette falan öyle gezen biri değilim sadece ürünü sevdim ve aldım. Satın alırken yetkili Mi Store sorumlusu güncelleme ile gelecek diyor Türkçe dil desteğini. Benim de bu forumdan haberim yok güncelleme bekliyorum. Forum sitesinden bile haberdar olmayan bir bireyim. Nasıl yapacak öyle birisi? Benim kasttettiğim bu, düşüncemde bu.

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
Ya öyle tabiki ama şöyle düşünün. Ben sadece bu cihazı kullanmak için alıyorum. İnternette falan öyle gezen biri değilim sadece ürünü sevdim ve aldım. Satın alırken yetkili Mi Store sorumlusu güncelleme ile gelecek diyor Türkçe dil desteğini. Benim de bu forumdan haberim yok güncelleme bekliyorum. Forum sitesinden bile haberdar olmayan bir bireyim. Nasıl yapacak öyle birisi? Benim kasttettiğim bu, düşüncemde bu.
Tabii ki sizde haklısınız.
Sahte internet haberleri yayınlayanlara inanmayın.
Webtekno bile ordan burdan duymuş mi band 4 türkçe gelicek yazıyor ama kimseye gelen yok. Sadece beta testerlar. Ki onlar bricke yol açıyor.
Ben mi band 4 hakkında öğrendiğim hiçbitşeyi türkçe kaynaklardan okumadım 10 haberi 11i yalan.

Üst Alt