Yardım Mi band 4 hızlı şarj bitimi

Hmnstyamyam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kurtuluş
Cihazım
İphone 7
Konular
3
20 gün dayandığı iddia edilen mi band 4 %50 şarjı 1 haftada yedi bu yeterli bir süre olsada 12 saat içinde %50 den %21 e düştü nedeni nedir acaba o 12 saat içinde güncelleme tema değişimi gibi kullanımlar olmamıştır

KarbonatErol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
ROG Phone 6 pro
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
1
Band3um de hızlı şarj yemişti bı aralar. Yaptığım şey şuydu; varsa güncellemesini yapın. Bilekliği sarjinin tamamen bitmesini bekleyin kapanınca tam şarj yapın. Belki sizinki de düzelir.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kardrsim her özelliğimi açarsan tabiki gider sadece ara ve mesaj almayı açsan gider benimde var mi band 4 üm en son 28 günü gördüm

Oyla:

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
kardrsim her özelliğimi açarsan tabiki gider sadece ara ve mesaj almayı açsan gider benimde var mi band 4 üm en son 28 günü gördüm
Bende biliyorum her özelliğini acınca şarj biteceğini. Hatta acık olan özellikler şunlar;
Bildirimler acık. Bilekliği kaldırınca ekran uyandırma acık. Baska hiç bi özelliğini kullanmıyorum. Ayarlarını aldıgım zamandan beri degiştirmedim. Ama bir ara hızlı sarj bitmesi sorunu yaşadım. Anlattığım şekilde çözüldü.

Oyla:

KarbonatErol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
ROG Phone 6 pro
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
1
Bende biliyorum her özelliğini acınca şarj biteceğini. Hatta acık olan özellikler şunlar;
Bildirimler acık. Bilekliği kaldırınca ekran uyandırma acık. Baska hiç bi özelliğini kullanmıyorum. Ayarlarını aldıgım zamandan beri degiştirmedim. Ama bir ara hızlı sarj bitmesi sorunu yaşadım. Anlattığım şekilde çözüldü.

9
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bide sunu dene bilekliğin sarjı %20ye düstü zaman sarja tak 3 veya 4 defa böylep ha bide baska temalar fazla sarj yemesini sağlıyor

Oyla:

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum, ve bu süre boyunca şarj hariç kolumdan çıkarmadım. 7/24 bluetooth bağlantısı aktif, uyku ve nabız kontrolu açık (nabız 30 dakikada bir otomatik ölçüyor.), bildirim olarakta whatsapp sms ve çağrı bildirimleri sürekli açık ve ekran parlaklığı da en yüksek seviyede bu şekil yaklaşık 3 haftayı buluyor şarj süresi, resimleri de aşağıda paylaştım. bazı arkadaşların dediği gibi herşeyi kısıp kapatmana gerek yok, zaten öyle yapacaksak akıllı saat almayada gerek yok bence. senin problemine gelecek olursak arkadaşların dediği gibi güncellemeleri kontrol et olmadı cihaza format at yeniden kur hatta telefonda mi fit uygulamasını da kaldır onuda yeniden kur belki çözüm olabilir.

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    168 KB · Görüntüleme: 19
  • 2.png
    2.png
    130,3 KB · Görüntüleme: 18
  • 3.png
    3.png
    119,3 KB · Görüntüleme: 16
Oyla:
Üst Alt