Yardım Mi band 4 güncellemeden sonra açılmıyor

InDarkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alim
Cihazım
Mi band 4
Konular
1
sorun telefonunuzlada ilgili olabilir. güncellemeler kaç dakika sürüyor güncelleme esnasında mi fitten çıkıyormusunuz ekranı kilitliyormusunuz telefonunuzun bluetooth sürümü nedir
3 farklı telefondan yaptım telefondan olduğunu zannetmiyorum hiçbir şey yapmıyorum güncellerkende siz şu attginiz linkten bana en uygun dosyaları atma şansınız var mı malum biraz karışık anlayamadım siz üstadsınız :))

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
1-
2-
sırasıyla yükleyiniz
birkaç gün önce bu sorunu yaşayan bir cihaz ile karşılaştım. sorun telefondan çıktı telefondaki antivirüs yazılımı dosyanın tam inmesini engelliyordu dosya eksik iniyordu eksik olunca da bileklik sorun çıkartıyordu fakat sorunun bileklikten olduğuna eminseniz yetkili servise başvurunuz

InDarkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alim
Cihazım
Mi band 4
Konular
1
1-
2-
sırasıyla yükleyiniz
birkaç gün önce bu sorunu yaşayan bir cihaz ile karşılaştım. sorun telefondan çıktı telefondaki antivirüs yazılımı dosyanın tam inmesini engelliyordu dosya eksik iniyordu eksik olunca da bileklik sorun çıkartıyordu fakat sorunun bileklikten olduğuna eminseniz yetkili servise başvurunuz
Telefonda daha önceden de edindiğim tecrübeye göre hiç virüs blocker yok yani ne oluyorsa güncelledikten sonra şarja takıyorum gidiyor saat

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Telefonda daha önceden de edindiğim tecrübeye göre hiç virüs blocker yok yani ne oluyorsa güncelledikten sonra şarja takıyorum gidiyor saat
öyleyse yetkili servise başvurmanız gerekiyor

alican024

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Redmi not 7
Konular
0
1-
2-
sırasıyla yükleyiniz
Dosyaları atma sansiniz varmı acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dosyaları atma sansiniz varmı açılmıyorda linkler

Üst Alt