Yardım Mi band 4 güncellemeden sonra açılmıyor

InDarkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alim
Cihazım
Mi band 4
Konular
1
Arkadaşlar bugün güncelleme yaptı saat .Sonra şarjı azaldı haliyle şarja taktım,dolduktan sonra daha da açılmadı sadece şarja takıca ekran geliyor kısacası şarj dışında hiçbir şekilde açılmıyor.Lütfen yardım eder misiniz ?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Arkadaşlar bugün güncelleme yaptı saat .Sonra şarjı azaldı haliyle şarja taktım,dolduktan sonra daha da açılmadı sadece şarja takıca ekran geliyor kısacası şarj dışında hiçbir şekilde açılmıyor.Lütfen yardım eder misiniz ?
Cihaz şarjda iken mi fit bağlanıyor mu ?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
1- Mi Fit programımıza girip Senkron işleminin tamamlanmasını bekliyoruz. Bittikten sonra arka planda açık kalsın.
2- Sonrasında uygulamasını PlayStore'den indiriyoruz.
3- Notify & Fitness for Mi Band uygulamasına giriyoruz ve senkron için gerekli izinleri sağlıyoruz.
4- Sonrasında sağ üstteki üç noktaya basarak Ayarlar sekmesine giriyoruz, Buradan da Araçlar bölümüne giriyoruz.
5-Mi Band Ürün Bilgisini Güncelleyin seçeneğine giriyoruz.
6- Sonra Dosya Seçin butonuna tıklayıp indirdiğimiz seçiyoruz ve güncelleme işlemine başlıyoruz.
7- Bu işlem biraz uzun sürebilir telaşlanmayın.
8- Bileklik ekranında Güncelleniyor... yazısı kaybolana kadar kesinlikle hiç bir işlem yapmayın!!!

bu yöntem ile önce bu dosyayı :
sonra bu dosyayı :
yükleyin. sıralamaya mutlaka uyun yoksa bilekliğiniz birdaha açılmayacaktır. dosyalar orijinaldir garantiyi bozmaz

InDarkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alim
Cihazım
Mi band 4
Konular
1
1- Mi Fit programımıza girip Senkron işleminin tamamlanmasını bekliyoruz. Bittikten sonra arka planda açık kalsın.
2- Sonrasında uygulamasını PlayStore'den indiriyoruz.
3- Notify & Fitness for Mi Band uygulamasına giriyoruz ve senkron için gerekli izinleri sağlıyoruz.
4- Sonrasında sağ üstteki üç noktaya basarak Ayarlar sekmesine giriyoruz, Buradan da Araçlar bölümüne giriyoruz.
5-Mi Band Ürün Bilgisini Güncelleyin seçeneğine giriyoruz.
6- Sonra Dosya Seçin butonuna tıklayıp indirdiğimiz seçiyoruz ve güncelleme işlemine başlıyoruz.
7- Bu işlem biraz uzun sürebilir telaşlanmayın.
8- Bileklik ekranında Güncelleniyor... yazısı kaybolana kadar kesinlikle hiç bir işlem yapmayın!!!

bu yöntem ile önce bu dosyayı :
sonra bu dosyayı :
yükleyin. sıralamaya mutlaka uyun yoksa bilekliğiniz birdaha açılmayacaktır. dosyalar orijinaldir garantiyi bozmaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cidden garip şuan açıldı saat yine de yapayim mi bunları ?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cidden garip şuan açıldı saat yine de yapayim mi bunları ?
yapmanızı tavsiye ederim. şuan bileklikteki yazılım dosyaları hasarlı olduğu için bu hatayla karşılaştınız. büyük ihtimalle yine aynı hatayla karşılaşırsınız bu işlemi yapmazsanız

InDarkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alim
Cihazım
Mi band 4
Konular
1
yapmanızı tavsiye ederim. şuan bileklikteki yazılım dosyaları hasarlı olduğu için bu hatayla karşılaştınız. büyük ihtimalle yine aynı hatayla karşılaşırsınız bu işlemi yapmazsanız
Pekala öyle yapayim çok teşekkür ederim

InDarkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alim
Cihazım
Mi band 4
Konular
1
Pekala öyle yapayim çok teşekkür ederim
Cidden dediğiniz gibi yine aynı hatayı tekrarladı,anlattıklarınızı yaptım yine olmaz dimi ? Bu zamanda garantiyle uğraşmak istemiyorum çünkü

Üst Alt