Soru Mi Band 4 Güncelleme ve Senkronizasyon Sorunu

lalale

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alp
Cihazım
Mi Band 4
Konular
1
İyi günler , bilekliğim 1.0.6.16 firmware yüklü , aynı yerden alınan 2.bileklik 1.0.6.24 e güncelledi kendini , Güncellemeleri kontrol et dediğimde en güncel sürüm yüklü diyor ,mifit google play üzerinden en son sürümü yüklü olmasına rağmen , ayrıca 1.bileklik ekran resimlerini aşırı yavaş senkronize ederken , 2.bileklik saniyeler içinde aynı resmi yüklüyor sebebi güncelleme midir yoksa farklı bir sorun mudur , teşekkürler.

lalale

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alp
Cihazım
Mi Band 4
Konular
1
Ayrıca kontrol ettim mi fit google playde 4.0.10 ama google playden indirdiğim 4.0.10 kendini güncellemiş google playde olmadığı halde ve 2. bilekliğe sahip olan telefonun mi fiti kendini güncellemiş , yeniden eskiye sırayla gelicek sanırım anlayamadım.

Apksini extract yapıp telefona kurmaya çalıştım yinede yüklenmedi.

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
Tam olaral ne dediğinizi anlanlamadım daha açıklayıcı olmaya çalışırmısınız? Veya özelden bana telefon numaranızı atarmısınız? Yardımcı olalım.

lalale

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alp
Cihazım
Mi Band 4
Konular
1
Tam olaral ne dediğinizi anlanlamadım daha açıklayıcı olmaya çalışırmısınız? Veya özelden bana telefon numaranızı atarmısınız? Yardımcı olalım.
Yorumunuz için teşekkürler , 2 ay önce alınan bir mi band 4 var elimde , mi fit uygulaması sürümü 4.0.10 ve 1.0.6.16 firmware yüklü , hem uygulamada hem mi bande tıklayıp güncelle dediğimde en güncel sürüm diyor , arkadaşım mi band 4 aldı 1 hafta önce , mi fit uygulamasını indirdi 4.0.10 sürümü olarak , program kendini 4.0.11 e güncelledi ve bilekliği de 1.0.6.24 sürümüne yükseltildi.Eskiden yeniye göre sıraylamı dağılıtıyor acaba ilk sorum buydu , Ayrıca benim bilekliğimde ekran görüntüsü değiştirirken 1 ila 2 dk bekliyorum aşırı yavaş görüntü değişimi yapıyorken , diğer bileklik saniyeler içinde ekran görüntüsünü telefon uygulaması üzerinden değiştirebiliyor , benim alamadığım güncelleme ile mi alakalı yoksa bilekliğimde problem mi var anlayamadım , teşekkürler.

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
Yorumunuz için teşekkürler , 2 ay önce alınan bir mi band 4 var elimde , mi fit uygulaması sürümü 4.0.10 ve 1.0.6.16 firmware yüklü , hem uygulamada hem mi bande tıklayıp güncelle dediğimde en güncel sürüm diyor , arkadaşım mi band 4 aldı 1 hafta önce , mi fit uygulamasını indirdi 4.0.10 sürümü olarak , program kendini 4.0.11 e güncelledi ve bilekliği de 1.0.6.24 sürümüne yükseltildi.Eskiden yeniye göre sıraylamı dağılıtıyor acaba ilk sorum buydu , Ayrıca benim bilekliğimde ekran görüntüsü değiştirirken 1 ila 2 dk bekliyorum aşırı yavaş görüntü değişimi yapıyorken , diğer bileklik saniyeler içinde ekran görüntüsünü telefon uygulaması üzerinden değiştirebiliyor , benim alamadığım güncelleme ile mi alakalı yoksa bilekliğimde problem mi var anlayamadım , teşekkürler.
Özelden bana telefon numaranızı atsanız olur mu acaba? Size birkaç tane soracağım bilgi var ona göre çözüm önereyim.

aa93

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Note 9
Konular
0
Merhaba, yeni konu açmak istemedim. Kullandığım mi band 4te güncelleme gelmesine rağmen güncelleme yapmıyor. Mi fit uygulamasını silip yükledim ve hard reset attım bilekliğe yine değişen bir şey olmadı. Sanırım güncelleme yaparken bluetooth bağlantısı kopuyor.

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
Merhaba, yeni konu açmak istemedim. Kullandığım mi band 4te güncelleme gelmesine rağmen güncelleme yapmıyor. Mi fit uygulamasını silip yükledim ve hard reset attım bilekliğe yine değişen bir şey olmadı. Sanırım güncelleme yaparken bluetooth bağlantısı kopuyor.
GPSi yüksek doğrulukta açıp tekrar reneyin.

aa93

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Note 9
Konular
0

Mi Band 4 Uzmani

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
MB4
Cihazım
Mi Band 4
Konular
44
GPS yüksek doğrulukta olması gerekiyor. Nasıl olduğunu bilmiyorum bi şekilde yüklendi. Şu anda temayı değiştiremiyorum :) Zamanla düzelir herhalde oda.
Siz bana telefon numaranızı atın özelden. Sorun çıktıkça ordan yazın en iyisi :)

oguzyilmaz38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oguz Yilmaz
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Merhabalar, bende de söyle bir problem mevcut, mi band 4 v1.0.6.24 versiyon yuklu mi fit uygulamasında gelen cagrıları acmaya calıstıgımda telefonunuza miui son sürüm yükleyn uyarısı vermektedir, (telefonum redmi note 7 miui 11.03 yüklü durumda ), nasıl yapabilirim fikriniz var mı?

Üst Alt