Yardım Mi Band 4 Ekran açılmıyor

benimadımx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayşe
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
2 ay önce mi band 4 aldım iki gün önce birden ekran açmak için bastığımız yer çalışmamaya başladı. Onun dışında mi fit çalışıyor bağlanıyor ekranda menüyü kaydırabiliyorum, şarj oluyor ama geri tuşu ve açma kapama tuşu çalışmıyor. Nedenini bilen var mı ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

uluyayla

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
mi bant 5
Konular
2
2 ay önce mi band 4 aldım iki gün önce birden ekran açmak için bastığımız yer çalışmamaya başladı. Onun dışında mi fit çalışıyor bağlanıyor ekranda menüyü kaydırabiliyorum, şarj oluyor ama geri tuşu ve açma kapama tuşu çalışmıyor. Nedenini bilen var mı ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?
Merhaba bileklik ekranı hiçmi açılmıyor İstersen seniz
mi fit uygulama üzerinden bağlantı kesip yenden eşleştirme yapın yapmadıysanız Bir deneyin denemekde fayda var şayet sorun çözülmezse selvise verin birde bu video izle
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

benimadımx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayşe
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Merhaba bileklik ekranı hiçmi açılmıyor İstersen seniz
mi fit uygulama üzerinden bağlantı kesip yenden eşleştirme yapın yapmadıysanız Bir deneyin denemekde fayda var şayet sorun çözülmezse selvise verin birde bu video izle
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
teşekkür ederim. Eşleştirmeyi sonlandırdım yine her şey çalışıyor bir tek ekranı açma tuşu çalışmıyor. Videoyuyu da izledim. Trendyoldan almıştım ürünü servise nasıl veriliyor bilginiz var mı?

uluyayla

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
mi bant 5
Konular
2
teşekkür ederim. Eşleştirmeyi sonlandırdım yine her şey çalışıyor bir tek ekranı açma tuşu çalışmıyor. Videoyuyu da izledim. Trendyoldan almıştım ürünü servise nasıl veriliyor bilginiz var mı?
Merhaba bu linkte var hangi il ilçe bagla olduğunuz ?

benimadımx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayşe
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Merhaba bu linkte var hangi il ilçe bagla olduğunuz ?
linkte bulunan hiç bir şehirde ikamet etmiyorum. garanti ile ilgili hiç bir bilgim olmadığı için soruyorum buradaki telefon numaralarıyla mı görüşmem gerekiyor?

Kahraman59

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ogün
Cihazım
İphone
Konular
0
Mi4 bant aldım bugün daha yeni 2 3 saattir sarjdaydı hiçbir şekilde açılmıyor ekranda gelmiyor napmam gerekiyor

uluyayla

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
mi bant 5
Konular
2
Mi4 bant aldım bugün daha yeni 2 3 saattir sarjdaydı hiçbir şekilde açılmıyor ekranda gelmiyor napmam
Mi Bantlarının şarj olmamasının ana nedeni, şarj kablosundaki yanlış konumudur. Bunu düzeltmek için, arka alanın şarj kablosuyla doğru şekilde hizalandığından emin olmanız gerekir. Arkadaki silindirik alan, şarj kablosunda sağlanan boşlukla eşleşmelidir. Yer varsa, Mi Band herhangi bir ücret ödemeyecektir.

Ekli dosyalar

• 92D9E474-937A-4CD8-A286-A87BC37D8D1B.jpeg
    92D9E474-937A-4CD8-A286-A87BC37D8D1B.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 1
  • 5877AE24-612B-4D24-88D2-1C3171562EDE.jpeg
    5877AE24-612B-4D24-88D2-1C3171562EDE.jpeg
    54,4 KB · Görüntüleme: 1
Üst Alt