Yardım mi band 4 connet to mi fit to uptade again hatası

rma7201

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rusen
Cihazım
Xiaomi redmi 6
Konular
1

mzo69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mzo
Cihazım
mi 9T
Konular
7
Nofity i indirsem mi fiti isitiyor bir türlü halledemedim
yazılımda sürümler uyumsuzluk gösteriyor. İmkan varsa başka bir telefona son sürüm mi fitin son sürümünü marketten indirip onunla eşleştirmeyi deneyin. Yeni cihazda olacağını sanıyorum.

rma7201

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rusen
Cihazım
Xiaomi redmi 6
Konular
1
Bu dediklerinizi hepsini yaptım fakat mı band telefona bağlanmıyor başka telefonda mi bandi görüyor ama eslesmiyor başka çözüm yokmu Allah aşkına

mzo69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mzo
Cihazım
mi 9T
Konular
7
Bu dediklerinizi hepsini yaptım fakat mı band telefona bağlanmıyor başka telefonda mi bandi görüyor ama eslesmiyor başka çözüm yokmu Allah aşkına
Aklıma başka bir şey gelmiyor. Mi bandın pilinin bitip kapanmasını bekleyin. Sonra şarj edip yeniden deneyin. Olmuyorsa servise götürmekten başka çözüm kalmıyor. Başka bir yöntem bilen varsa illaki arkadaşlar yazacaktır.

shark06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi8 se
Konular
0

arkadaşım daha öncede yazmıştım dediklerimi harfiyen uygularsan çözebileceğini düşünüyorum. Telefonuna notify uygylamasını indir. Ardından programa girerek uygulamanın kendi güncellemesi varsa programı güncelle. Ardından Beta sürümü için verilen doslayardan notify uygylamasını kullanarak önce fw dosyasını sonra res dosyasını mibanda yükleyerek çözebilirsin

rma7201

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rusen
Cihazım
Xiaomi redmi 6
Konular
1
arkadaşım daha öncede yazmıştım dediklerimi harfiyen uygularsan çözebileceğini düşünüyorum. Telefonuna notify uygylamasını indir. Ardından programa girerek uygulamanın kendi güncellemesi varsa programı güncelle. Ardından Beta sürümü için verilen doslayardan notify uygylamasını kullanarak önce fw dosyasını sonra res dosyasını mibanda yükleyerek çözebilirsin
usta valid recoures diyor öyle kalıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

nofity ile mi band eşleşiyor yazılım olarak başka dosya yok mu türkçe olması şart değil ingilizcede kullanırım

Son düzenleme:

shark06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi8 se
Konular
0
usta valid recoures diyor öyle kalıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

nofity ile mi band eşleşiyor yazılım olarak başka dosya yok mu türkçe olması şart değil ingilizcede kullanırım
notify programını aç arayüzde üst tarafta yeni notify programı çıktı güncelleyin diye bir ibare var onu yapıp güncelledinmi

rma7201

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rusen
Cihazım
Xiaomi redmi 6
Konular
1
Üst Alt