Rehber Mi Band 4 Çince Olma ve Menü Karışması Çözümü

Alibey1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S6
Konular
0
mi fit uygulamasını dediğiniz gibi açık bırakıyorum yanlız mi fit uygulaması bilekliği eşleştiremiyor sıfırlayın diyor .. bu arada notify ı açıp senkronize edip seçmiş olduğum sizin belittiğiniz
1.0.9.28 için : dosyasını yükle dediğimde ilerlemiyor 0 olarak kalıyor

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
mi fit uygulamasını dediğiniz gibi açık bırakıyorum yanlız mi fit uygulaması bilekliği eşleştiremiyor sıfırlayın diyor .. bu arada notify ı açıp senkronize edip seçmiş olduğum sizin belittiğiniz
1.0.9.28 için : dosyasını yükle dediğimde ilerlemiyor 0 olarak kalıyor
Yine aynı konudaki mesajları kontrol edin sıfırlama talimatı olacak onu uygulayın sonra mi fitle sonra notifyle eslestirin

Alibey1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S6
Konular
0
bileklikteki menülerin yerleri aynı. bileklik ekranı kapandıktan 5sn sonra tekrar dokunup açın yukarıdan aşağıya çekin ekrana bir kere dokunun, 5 defa aşağıya çekip ekranın en altına dokunun, sonra 1 defa yukarıdan aşağıya çekip 2 defa ekranın en üstüne dokunun, böyle şansımız varsa sıfırlayabiliriz

Bileklikteki menü global version menüsü değil ve bu yüzden
bu dediklerinizi yapmaya çalışıyorum ama attığım resimlerdeki menü çıkıyor karşıma ve sıfırlıyamıyorum .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihazı aldığımda menü türkçe ydi sabah mi fit güncelleme aldı ve bu menü çıktı karşıma

Son düzenleme:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
bileklikteki menülerin yerleri aynı. bileklik ekranı kapandıktan 5sn sonra tekrar dokunup açın yukarıdan aşağıya çekin ekrana bir kere dokunun, 5 defa aşağıya çekip ekranın en altına dokunun, sonra 1 defa yukarıdan aşağıya çekip 2 defa ekranın en üstüne dokunun, böyle şansımız varsa sıfırlayabiliriz

Bileklikteki menü global version menüsü değil ve bu yüzden
bu dediklerinizi yapmaya çalışıyorum ama attığım resimlerdeki menü çıkıyor karşıma ve sıfırlıyamıyorum .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihazı aldığımda menü türkçe ydi sabah mi fit güncelleme aldı ve bu menü çıktı karşıma
Çin versiyonda ise 1 defa yı 2 defa yapıp deneyin

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Arkadaşlar xiaomi bu sorunu yeni bir yazılım güncellemesi ile çözmüştür. Ben yinede yeni sürümün fix dosyasını paylaşıyorum

aklardan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
leyla
Cihazım
mi band 4
Konular
0
Arkadaşlar son günlerde birçok kişi mi band 4ünün çince olması veya menüsünün karışmasından şikayetçi
Bu sorunun temel sebebi yazılım güncellemeleri ve betalar
Betadan stabile geçen çoğu kişide bu sorun ortaya çıkıyor
Sorunun sebebi birbiriyle uyumlu olmayan aygıt yazılım sürümü ve kaynaklar
Şimdi anlatacağım yöntem ile sorundan %100 kurtulursunuz
Tüm dosyalar orijinal ve garantiyi etkilemezler
1- Mi Fit programımıza girip Senkron işleminin tamamlanmasını bekliyoruz. Bittikten sonra arka planda açık kalsın.
2- Sonrasında uygulamasını PlayStore'den indiriyoruz.
3- Notify & Fitness for Mi Band uygulamasına giriyoruz ve senkron için gerekli izinleri sağlıyoruz.
4- Sonrasında sağ üstteki üç noktaya basarak Ayarlar sekmesine giriyoruz, Buradan da Araçlar bölümüne giriyoruz.
5-Mi Band Ürün Bilgisini Güncelleyin seçeneğine giriyoruz.
6- Sonra Dosya Seçin butonuna tıklayıp linkler bölümünden indirdiğimiz seçiyoruz ve güncelleme işlemine başlıyoruz.
7- Bu işlem biraz uzun sürebilir telaşlanmayın.
8- Bileklik ekranında Güncelleniyor... yazısı kaybolana kadar kesinlikle hiç bir işlem yapmayın!!!
1- App Store'dan indirin ve kurun.
2- AmazTools'dan sağ alttaki 3 noktaya basın "New Connection" seçin burdan mi band 4ü seçip eşleştirin.
3-Tekrar sağ alttaki 3 noktaya basın ve "install custom file" seçin.
4-Linklerden indirdiğiniz dosyayı seçin ve install diyin.
5- Sağ alttaki 3 nokta "more" basın ve "watch langague"dan Türkçe dilini seçin.
Arkadaşlar linkler bölümünden hangi dosyayı seçeceğinizi bilmiyorsanız buradaki anlatımdan öğrenebilirsiniz.
1-Mi Fit uygulamasını açın.
2- Alt taraftaki profile girin.
3-Sonra Mi Akıllı Bileklik 4'e girin.
4-En altta aygıt yazılım sürümünüzü göreceksiniz.
5-Linkler bölümünden bu kod ile aynı olan dosyayı seçin.
Bilekliği Mi Fit ile Eşleşmeyenler için :
1- uygulamasını indirip eşleyin.
2-Sağ üstteki üç noktaya basın.
3-Araçlar menüsüne girin.
4-Mi Band Ürün Bilgisini Güncelleyin'e girin
5-Mevcut Ürün Yazılımı Sürümleri adı altındaki Yazılım'da yazan aygıt yazılım sürümünüzdür.
1.0.7.44 için :
1.0.7.60 için :
1.0.9.22 için :
1.0.9.26 için :
1.0.9.28 için :
1.0.9.30 için :
1.0.9.34 için :

Yazılım sürümünüze uygun linki kullanmaya dikkat edin
Hangi linki kullanacağınızı bilmiyorsanız yazılım sürümü öğrenme spoylerinden yararlanabilirsiniz.
Konu daima geçerlidir sürekli güncellenecektir.

merhabalar ekranda menü çıkmıyor ve sifirlayamiyorum söylediklerinizi denedim fakat nafile. notify ios’a inmiyor bi onu yapamadım cihazla bağlantı kuramıyorum bir türlü. ne yapmam gerekiyor? dili ingilizce ve telefona baglayamiyorum. ekranda da sadece nabız ve yürüyüş kısmı var. ❌

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
merhabalar ekranda menü çıkmıyor ve sifirlayamiyorum söylediklerinizi denedim fakat nafile. notify ios’a inmiyor bi onu yapamadım cihazla bağlantı kuramıyorum bir türlü. ne yapmam gerekiyor? dili ingilizce ve telefona baglayamiyorum. ekranda da sadece nabız ve yürüyüş kısmı var. ❌
ayrıca ios için amazfit uygulaması kullanılıyor, ios içinde talimatlarımız bulunuyor

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
wyusufw şöyle bir video çektim belki iş görür.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt