Yardım Mi band 4 çin versiyon hk.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Arkadaşlar merhaba. AliExpress den mi band 4 çin versiyon bileklik aldim. daha elime ulaşmadi. fakat epey araştirdim. cihaz çince olarak gelecek. Türkçe'nin olmamasi benin için önemli deil. fakat çin versiyon ingilizce olarakta kullanilabiliyor galiba. fakat ingilizce kullanmak için telefonun dilini ingilizce yapmak telefonuda İngilizce kullanmak gerek diyenler olmus. mi fit uygulamasina esleyince guncelleyecek ingilizce olacak diyenler olmuş. fakat android marketteki mi fiti kullanmayin internette bazi apk lar var o sürümleri kullanin guncelleme gelecek diyenler olmus. arkadaşlarlar bunun kesin yolu yokmudur. ne bilim bi yol gisterecek olan varmi tecrübe eden. cihaz daha gelmediği için ezbere konusmakta istemiyorum fakat cihazın çin versiyonuna sahip olan arkadaşlar yol gosterirse cok menun olurum. şimdiden teşekkürler

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Evet ingilizce kullanabilmek için telefonun dilini ingilizce yapmak lazım. Yoksa Çince oluyor.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Evet ingilizce kullanabilmek için telefonun dilini ingilizce yapmak lazım. Yoksa Çince oluyor.
youtubede bi video izledim playmatketten indirdiğiniz mi fit uygulamasini kaldirin demiş ve bi link vermis. yine mi fit uygulamasi apk olarak bunu kurun bununla guncelleme yapinca ingilizce oluyor diye. uygulama yine Türkçe telefonda Türkçe ama mi hand gercekten ingilizce oluyor. sirf apk diye guvenemiyorum oynanma yapilmistir virus vs vardir icinde telefondan bilgi alir diye o yoneteme girmek istemiyorum. gerci cihaz hala gelmedi. demekki 50 tl den kacmayip global almak lazimmis

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
mi band 4 ü cin versiyondan ingilizceye update yapacak mi fit apk si elinde olan varsa yardimci olursa sevinirim

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Çin versiyonu alacak olan arkadaşlar çin versiyonu aldım ve cihazi normal mi fit ile update yaptim. Gene çince oldu. Fakat Telefonun dilini iki kez ingilizce tekrar Türkçe yapinca band 4 ingilizce olarak kaldi. Şuanda telefon dili Türkçe mi band 4 ingilizce olarak kullanıyorum.

Alpaslan45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alpaslan
Cihazım
mate 10 Lite
Konular
0
Çin versiyonu alacak olan arkadaşlar çin versiyonu aldım ve cihazi normal mi fit ile update yaptim. Gene çince oldu. Fakat Telefonun dilini iki kez ingilizce tekrar Türkçe yapinca band 4 ingilizce olarak kaldi. Şuanda telefon dili Türkçe mi band 4 ingilizce olarak kullanıyorum.
bnde denedim türkçe yapınca telefon dilini çince oluyor bluetooth bağlantı kurdunda

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
bnde denedim türkçe yapınca telefon dilini çince oluyor bluetooth bağlantı kurdunda
Aynen maalesef öyle. Telefon dilini ingilizce yapıp band 4 ingilizce olunca bağlantiyi kesiyorum bende. İngilizce olarak kalıyor. Sora telefonu Türkçe yapıyorum. Dediğiniz gibi mi fit le her baglanti kurmada tekrar çince oluyor. Sıkıntı aynen devam yani

Zagorakis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Iphone
Konular
0
Sorununuzun çözümü çok basit. Uygulama ayarlarından Mi Fit ayarlarına girin. Uygulama dilini İngilizce yapın. Cihaz diliniz Türkçe kalmaya devam etsin. Mi Band 4 Çince değil İngilizce olacaktır.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Sorununuzun çözümü çok basit. Uygulama ayarlarından Mi Fit ayarlarına girin. Uygulama dilini İngilizce yapın. Cihaz diliniz Türkçe kalmaya devam etsin. Mi Band 4 Çince değil İngilizce olacaktır.
Mi fit ayarlarinda dil ayari kismi yok maalesef. Dil değişme yeri yok. Bakmadim yer kalmadi. Uygulamadan dil değişme kısmı yok

Bamiki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Sony
Konular
0
Çin versiyon kullaniyorum onceden çince ye donuyordu fakat suan o sorun kalkti bende anlamadim nasil oldu tel turkce saat almanca suan moustache~~

Üst Alt