Yardım Mi Band 4 Akıllı Uyandırma

pparduss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
21
Malumunuz akıllı saatlerin uykunun evrelerini tespit edip en ideal uyku aralığında alarmı çaldırıp bilinç düzeyine hafif bir geçiş sağlama gibi bir fonksiyonları bulunmakta. Ancak mi band 4 modelinde yazılımsal olarak böyle bir fonksiyon bulunmamakta. Bu fonksiyonu çalıştırabileceğimiz 3. parti bir yazılım ya da bir yöntem biliyor musunuz?

smhtpz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
4
Notify fitness üzerinde böyle bir ayar vardı. "Uyku" isimli bir uygulama olması gerekiyor, ona bağlanabiliyordu. Ama çok verimli olmamıştı denediğimde. Zaten bileklik uyku ölçümüne çok başarılı değil gözlemlediğim kadarıyla. Uykuyu değil, yatakta geçen süreyi hesaplıyor sanırım.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pparduss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
21
Notify fitness üzerinde böyle bir ayar vardı. "Uyku" isimli bir uygulama olması gerekiyor, ona bağlanabiliyordu. Ama çok verimli olmamıştı denediğimde. Zaten bileklik uyku ölçümüne çok başarılı değil gözlemlediğim kadarıyla. Uykuyu değil, yatakta geçen süreyi hesaplıyor sanırım.

notify, master for mi band, mi bandage, tools & mi band uygulamalarının tamamı ile denedim ama hiç verimli sonuç alamadım. bunun nedeni mi fit uygulaması üzerinden bileklikle haberleşiyor bu da veri eşleşmesi sırasında problemler ortaya çıkartıyor senkron ve eşleşmeden kaynaklı istenileni vermiyor bu uygulamalar. internette mi band 3 ün bu amaca yönelik performansının çok iyi olduğu söyleniliyor. keşke mi band 4 te de verim alabilseydik.

smhtpz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
4
Bileklik, benim fikrimce, çok sınırlı kullanılıyor. Onlarca muhteşem özellik eklenebilir aslında. Uygulaması çok sınırlı ve geliştirilmiyor pek.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
notify, master for mi band, mi bandage, tools & mi band uygulamalarının tamamı ile denedim ama hiç verimli sonuç alamadım. bunun nedeni mi fit uygulaması üzerinden bileklikle haberleşiyor bu da veri eşleşmesi sırasında problemler ortaya çıkartıyor senkron ve eşleşmeden kaynaklı istenileni vermiyor bu uygulamalar. internette mi band 3 ün bu amaca yönelik performansının çok iyi olduğu söyleniliyor. keşke mi band 4 te de verim alabilseydik.
Ben notify i mi fit yüklü olmadan kullanıyorum herşey stabil çalışıyor

pparduss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
21
Ben notify i mi fit yüklü olmadan kullanıyorum herşey stabil çalışıyor
notify i mi fit olmadan kullanamadım ben mi fit i yüklemeye yönlendiriyor beni sürekli. şimdi söylediğiniz şekilde deneyeceğim. gelişmeleri paylaşırım.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
notify i mi fit olmadan kullanamadım ben mi fit i yüklemeye yönlendiriyor beni sürekli. şimdi söylediğiniz şekilde deneyeceğim. gelişmeleri paylaşırım.
Yönlendirdiği mi fit modludur. Bilekliğin bağımsız çalışması için gereken bilgileri notify e iletiyor. Yükleyip açıp siliyorsunuz

Üst Alt