Yardım Mi Band 3 yazı tipi sorunu (Çözüldü)

SesaTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SEFA
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global
Telefon Modeli
Mi Band 3
Bootloader Kilidi
Açık
Aşağıdaki sorunumu silmedim belki aynı sorunu yaşayanlar vardır, işte çözümü:
Güncelleme için gerekenleri bağlantıdan indirin:
====>
1- Mi Fit uygulaması (Google Play'den)
2-Notify & Fitness (ekte)
3-Mi Band 3 Orjinal Yazı Tipi (Mili_wuhan.ft) (ekte)

*Öncelikle bilekliği Mi Fit uygulamasına sorunsuz bağlayın,
*Kurduğunuz Notify & Fitness uygulamasını da bağlayıp, uygulamanın sağ üstünde bulunan ekolayzır ikonuna dokunup araçlar sekmesine gelin ve "Mi Band ürün bilgisi güncelleme" seçeneğine erişin,
*Ardından indirmiş olduğunuz yazı tipi dosyasını "özel yazılım" kısmına tıklayarak yükleyin ve güncellemeyi başlatın, yükleme esnasında telefonun Bluetooth ve internetinin açık olduğuna, telefonun ve bilekliğin şarjının yeterli olduğuna ve bilekliğin Mi Fit uygulamasına bağlı olduğuna emin olun,
**Not: güncelleme esnasında "güncelleme başarısız oldu" hatası alabilirsiniz, bu hatayı almamak için özel yazılımı seçmeden önce sağ üst köşedeki üç noktadan her iki yöntemi de seçili yapın, hala güncelleme tamamlanmazsa programın tüm verilerini temizleyip aynı işlemleri tekrarlayın. Ben bu şekilde sorunumu çözdüm sizde çözersiniz umarım...

//////////////////////////////

Arkadaşlar iyi günler,
Geçen hafta N11 den aldığım Mi Band 3 (Global Türkçe) bilekliğimi anlayamadığım bir şekilde, büyük ihtimal Notify & Fitness uygulamasından yazı tipini değiştirdim, yazılar halen Türkçe ve tüm karakterleri destekliyor fakat bazı harflerin arası çok bitişik, bazıları ise çok ayrık ve yazılar orjinaline göre daha ince, ilk yazı tipine nasıl döndürebilirim yada yüklediğim fontu nasıl silebilirim.
*Not: Notify uygulamasından bir türlü güncelleme yükleyemiyorum, Gadgetbridge uygulamasından da ne kadar rom, font kaynak dosyası yüklediysem de, "güncelleniyor" ekranı çok güzel fakat güncelleme bitince yine bozuluyor font, çok defa fabrika ayarlarına döndürdüm bilekliği, mi fit ve diğer uygulamaları çok defa sildim yeniden yükledim, hiçbiri işe yaramadı.

ACİL YARDIM!!!

Son düzenleme:

Smg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
S7 edge
Konular
0
Ben de mi band 4 kullanıyorum. Ben de yazı tipini değiştirdim, tahoma yaptım. Şimdi Türkçe karakter ve dil desteği geldiği için yazı tipini orijinal haline döndürmek istiyorum. Yardım edebilir misiniz? Mi band 4'ün orijinal yazı tipini bulamıyorum
:@

Oyla:

wohoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Helpppp
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben de mi band 4 kullanıyorum. Ben de yazı tipini değiştirdim, tahoma yaptım. Şimdi Türkçe karakter ve dil desteği geldiği için yazı tipini orijinal haline döndürmek istiyorum. Yardım edebilir misiniz? Mi band 4'ün orijinal yazı tipini bulamıyorum
:@
Halledebildin mi ?

Oyla:
Üst Alt